Ieškau, kur žiemoti!

Komentuoti
 1. 2015.06.18 16:10 (prieš 3 m.)

  Prašau šiltame užsienyje (ne UK ar Norvegijoj) gyvenančias ar žiemojusias pasidalinti patirtimi. Tinka viso pasaulio šalys, ne tik Europa.

  Aktualiausia:

  Temperatūra žiemos mėnesiais (spalio - balandžio laike).
  Tuo metu tarp vaikų vyraujančios sezoninės ligos (teko girdėti, kad ir Kalifornijoj žiemos metu su +21 lauke, vaikai gripuoja, sloguoja ir t.t.).
  Medicinos prieinamumas ne piliečiams ir jos kokybė, susikalbėjimas angliškai. Ir stomatologijos tematika įdomi.
  Interneto ir mob.ryšių kokybė (reikalinga darbui)

  Taip pat įdomu pragyvenimo lygis, pvz. Tailande, sako, labai pigu... Įdomu vandens temp., ar maudotės lietuviškos žiemos metu.

  Žodžiu, trumpai tariant, daug metų galvojam ir kasmet vis rimčiau bręstam žiemojimui ne Lietuvoj. Kai su vaiku, tai ypač domina medicina - maža ką... Gal dar ko svarbaus nepaklausiau - laukiu patirčių!

  3
 2. Berniukas 5 m. 11 mėn.
  Berniukas 7 m. 11 mėn.
  Berniukas 14 m. 6 mėn.

  2015.06.18 16:47 (prieš 3 m.)

  indodo parašė:
  Prašau šiltame užsienyje (ne UK ar Norvegijoj) gyvenančias ar žiemojusias pasidalinti patirtimi. Tinka viso pasaulio šalys, ne tik Europa.

  Kalbėjau su vienu anglioku. Žada migruoti į Tailandą, kainos Lb mažos, net juokingos kiek už elektrą, maista moka. Statosi Db namą tai sakė 50000sv pilnai iruostas namas kainuos. Tik algos nekas, kaip viskas pigu taip algos dar mažesnės bet sakė turimus pinigus paliks uk ir iš gautų pinigų nesunkiai pragyvens.

 3. 2015.06.18 21:08 (prieš 3 m.)

  Kipras, gal ne taip silta kaip Tailande ziema, bet tikrai geriau nei Lt netoli Lt, tiesioginiai skrydziai net ziema. Medicina gan auksto lygio ir dantista rast beproblema. Aisku viskas kainuoja. Internetas lietuviskam neprilygsta bet filmus parsisiust, skype pakalbet, email issiust tikrai galima. Angliskai visur susikalbesit be problemu.

 4. 2015.06.18 22:13 (prieš 3 m.)

  O Kipre nebuna neramumu vietiniu su turkais? Ar ten tik pasienyje? Kazkas lyg budavo...

  Kanaru salos dar sukasi galvoje. Arciau vis tik noretusi ir maisto "zemiskesnio" Tailandas kaip tolima svajone, kai vaikai uzaugs

 5. 2015.06.18 22:39 (prieš 3 m.)

  indodo parašė:
  O Kipre nebuna neramumu vietiniu su turkais? Ar ten tik pasienyje? Kazkas lyg budavo...

  Nebuna, viskas ramu, tpu tpu. Kanaruose gal ziemos siltesnes. Siulyciau nueiti i facebook puslapius. Buna lietuviai kipre, lietuviai kanaruose, lietuviai tenerifej ir t.t. Ten uzklausus daugiau info susirinksi kas kaip. O jei nuspresit pasirinkt Kipra gali drasiai kreiptis i mane jei kils kokiu klausimu

  1
 6. 2015.06.21 09:41 (prieš 3 m.)

  Galiu papasakoti apie Turkiją, konkrečiai: Alaniją. Tik kad europiečiams galima išbūti tris mėn., tada reikia išvažiuoti ir grįžti kitam trijų mėn. laikotarpiui. Arba nusipirkti pigaus nekilnojamojo turto
  Oras žiemą: +15+23C, būna vėjuota, tada šalta. Užtenka puspalčio ir demisezoninių batų. Jūra apie +20C, jei oras +23C+25C, galima maudytis įdienojus. O degintis tai jau tikrai.
  Taip, virusų ir tokiu oru būna.
  Gydymas: čia angliškai susikalbėti tikrai galima, ypač privačiose ligoninėse. Tokiu atveju reiktų išsiaiškinti dėl draudimo, nes kitaip kainos bus kosminės. (Kai kurie gyd. ir valstybinėse kalba angl.) Dėl atsilikimo bijoti nereikia, viskas kaip pas mus: privačiose būsit pagydyti ir dar paglostyti, o valstybinėse pajusit biurokratiją ir aplinka nebus tokia "naujai išdažyta".
  Žinau atvejį, kai norvegai l. gyrė vietinius stomatologus. Taisėsi dantis per atostogas, nes kokybiškiau ir pigiau.
  Internetas prastesnis, nei LT, bet dirbti galima. Kartą ar du per mėn. būna el. tiekimo problemų nuo kelių val. iki pusdienio. Skambint jie niekur neskambina, sauprask, savaime pamato gedimą ir važiuoja.
  Maistas geras, vaisiai ir daržovės pigesnės bei šviežesnės, nors mėsa ir žuvis panašiai kainuoja
  .

 7. 2015.07.12 14:58 (prieš 3 m.)

  Apsistojom ties Kanarais. Gal atsiras turinčių patirties?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras