2020.04.14 18:22 (prieš 6 m.)
Zirnis99 parašė:
Aš irgi pas ją buvau, patiko. Ir kokie jūsų rezultatai? Ar rado kazka?
Ne, mano rezultatai kuo puikiausi ir CD viskas gražiai atrodo, ji dar pati pakomentavo, anti paletė visa neigiama , ana irgi, imunoglobulinų irgi labai gražūs skaičiukai. Žodžiu, kaip visada su manimi - visi standartiniai vaisingumo tyrimai geri arba labai geri.
Pas vyrą rado tik anti testis 3+ , bet tas kažkokių įžvalgų irgi neatnešė, išsityrėm ką buvo įmanoma ir nieko konkretaus kodėl taip. Tai gal dėl vyro reiks kažkur nuvažiuoti su kažkuo pasikonsultuoti.
Man imponavo, kad pati paskambino, paštu siuntė rezultatus, nes Klinikose dabar kaip vaiduoklių miestely, net ten kur vizitai neatšaukti, koridoriai tušti, be šviesų, visi kabinetai užrakinti. Kadangi pačiai teko ten būti, tai tikrai nesitikėjau, kad daktarė dirbs, kad laboratorija bus padariusi tyrimus. Tai tikrai nudžiugau, kad paskambino, nes man ir po karantino pabaigos nesinorėtų prie jos kabineto būti