Sweet parašė:
Pas mane gines mate labai daug metu ta grozi,o kas is to 🙈
Sweet, o jums ar nustate priežastį nepastojimo, ar taip ir nežinot?
Sweet parašė:
Pas mane gines mate labai daug metu ta grozi,o kas is to 🙈
Sweet, o jums ar nustate priežastį nepastojimo, ar taip ir nežinot?
lika777 parašė:
Sweet, o jums ar nustate priežastį nepastojimo, ar taip ir nežinot?
Nu atseit tai yra antisperm, as taip manau,bet cia prisiskaiciau,jog tai nesamone,tai kad priezastis lieka nezinoma🤷♀️🤕
Sweet parašė:
Nu atseit tai yra antisperm, as taip manau,bet cia prisiskaiciau,jog tai nesamone,tai kad priezastis lieka nezinoma🤷♀️🤕
Aišku nesamonė, pas mane buvo, dabar nera, ir nežinau kaip seniai nera..visvien nekimba, ir jei ir toliau nekibs bus aisku kad ne imuniniuose priezastis..žiurėsim🙂
lika777 parašė:
Aišku nesamonė, pas mane buvo, dabar nera, ir nežinau kaip seniai nera..visvien nekimba, ir jei ir toliau nekibs bus aisku kad ne imuniniuose priezastis..žiurėsim🙂…
Nebezinau ir as kur ta priezasti ieskoti🙈
Sweet parašė:
Nebezinau ir as kur ta priezasti ieskoti🙈
Tai tau jau neaktualu😍
lika777 parašė:
Tai tau jau neaktualu😍
Zinok vistiek baisu,kaip bebutu 😔
Sweet parašė:
Zinok vistiek baisu,kaip bebutu 😔
Jo, ta nežinomybė. Laikom kumščius
Sveikos merginos, seku sia tema jau labai seniai. Turiu viena vaikuti, na o po to trys nesivystantys nestumai išeilės. Tyriausi viską ir Kauno klinikose pas Šitkauskienę dariausi autoimuninio nevaisingumo paletę, 2019 rugpjūtį anti sperm ribiniai, sitkauskienė liepė kartoti tyrima, na ir ka 2019 spalio men. nustatė jau antisperm 2++. Rekomendavo in vitro apvaisinimą arba donoro spermą, arba uzsimine apie galima imuninės slopinimą kostikosteroidais nestumo metu. Pati vaistu neskyre jokiu. Sukau galva kur kreiptis ir ka daryti su tuom antisperm, nes anot imunologes man pastojus anti sperm atakuoja vaisiu. Kas svarbiausia beveik visi ginekologai ir vaisingumo specialistai nekreipia dėmesio į ta anti sperm 2++. Ir nieko as kol kas nesigydžiau tik genetiko skirtus papildus (be to dar rasta man MTHFR homozigotine 677T). 2020-04-29 pasidarau ASA tyrimą synlabe, ir gaunu siandien atsakyma, jog anti sperm yra pas mane neigiamas. Tai klausimas ar tyrimai nelabai tikslus kazkurie, ar taip imunine pasikeite per pusmetį nieko nedarant? Nes dabar kaip suprantu as jau neturiu to anti sperm. Ar buvo kam panaši situacija?
Liepacia parašė:
Sveikos merginos, seku sia tema jau labai seniai. Turiu viena vaikuti, na o po to trys nesivystantys nestumai išeilės. Tyriausi viską ir Kauno klinikose pas Šitkaus…
Labukas, panašu, kad niekas kol kas su panašia situacija nesusidūrė. Tačiau jūsų istorija įkvepia mane pakartoti antisperm tyrimą, nes taip pat rasta +2, Sitkauskiene taip pat kalbėjo apie ivf, donora ir vaistus. Kiek mokėjote už tyrimą? Ir kaip suprantu greit ats atėjo? Nes pas sitkauskiene apie 2-3 sav reikėjo laukti.
6 testuotojų vertinimai
2 testuotojų vertinimai
14 testuotojų vertinimai