2026.03.09 17:54 (prieš 3 mėn.)
Aguonutė parašė:
Kurios jau duodate vaikučiams kruopyčių košes pusryčiams, kada vaikučiui duodare MP? Kokia jūsų rutina?
Labas, pabudus pasikeičiam sauskelnę, pažinda, tada žaidžia ant kilimuko kol aš dantis išsivalau, apsirengiu ir pagaminu pusryčius mum abiem. Tada valgom košę, po pusryčių praustis, persirengt ir vėl žinda.
Bet maniškė jau nuo 3–4 mėn. kažkur pradėjo valgyt kaip laikrodukas kas 60 min. Ir kol kas neretina. Tik naktį,ačiūdie, vieną kartą valgo, o kitus kartus tik šiaip paraminus užmiega, bet valgyt nenori. Tai dieną man dzin tas žindymas kas valandą.