lemuras parašė:
Sveikos. Gal kurios pradejot gerti KT ciklo vidury, o ne pirmaja mmm diena? Zodziu pradejau ruostis kelionei i Turkija ir apsiziurejau, kad mmm prasides kaip tik …
Na,kad paskui sau meskos paslaugos nepasidarytumet su KT viduri ciklo....
Geriau jau vit.C,yra leidziamo,tikrai suveiks








