Nėštukės kelionė autobusu

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.08.07 12:40 (prieš 11 mėn.)

  Greitu metu keliausiu autobusu į kitą šalį. Važiuosim pirmą parą tikrai ilgai, trumpi sustojimai kas 3-4 valandas... Anksti ryte išvykstam ir tik vakare bus pirma nakvynė...
  Bijau, kaip ištverti, kokius būtiniausius daiktus su savimi turėti?
  Kaip pagelbėti sau, jei pykins? Ar yra tabletės, ar jos veiksmingos? Kaip tos, kur vaikystėj duodavo po liežuviu palaikyti ala nuo pykinimo? Net nežinau pavadinimo ir ar padės, ar išvis nėščiom galima vartoti tokias.
  Pirmas nėštumas, tai bijau visko. Iš simptomų kol kas tik pykinimą jaučiu (bet ne iki vėmimo), į tualetą dažnai vaikštau (nu čia jau turbūt nieks nepadės... pampersą užsidėt gal reiks.. :D) ir būna silpna, temsta akyse. Gal koks nors spec maistas, produktai apmažina pykinimą?
  Žodžiu, help, kas turit ką patarti, pasidalinti patirtimi, labai lauksiu...

 2. Mažoji šypsenėlė 2 m. 3 sav.
  Didysis patrakėlis 3 m. 11 mėn.

  2018.08.07 12:46 (prieš 11 mėn.)

  parašė:
  Greitu metu keliausiu autobusu į kitą šalį. Važiuosim pirmą parą tikrai ilgai, trumpi sustojimai kas 3-4 valandas... Anksti ryte išvykstam ir tik vakare bus pirma n…

  Tokiuose autobusuose būna tualetai, tai pamperso nereikės.

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.08.07 12:55 (prieš 11 mėn.)

  Agrastėlis parašė:
  Tokiuose autobusuose būna tualetai, tai pamperso nereikės.

  Kad, blemba, jaučiu nebus. Esu važiavusi anksčiau ir nebuvo.. dėl to ir būdavo tie sustojimai kas kelias valandas...

 4. Mažoji šypsenėlė 2 m. 3 sav.
  Didysis patrakėlis 3 m. 11 mėn.

  2018.08.07 13:31 (prieš 11 mėn.)

  rudagazele parašė:
  Kad, blemba, jaučiu nebus. Esu važiavusi anksčiau ir nebuvo.. dėl to ir būdavo tie sustojimai kas kelias valandas...

  Įdomiai, man kiek teko važiuot – visad būdavo. Vargšai žmonės, tai ką daryt reikalui prispyrus, jei iki sustojimo dar toli?

 5. 2018.08.07 19:58 (prieš 11 mėn.)

  Jums tik 7 savaitės, neprisigalvokite kažkokių nebūtų bėdų. Nuo nėštumo pykinimo nėra kažkokių tablečių - kiekviena randa savo būdą kaip apmažinti pykinimą, o į tualetą vaikštote dažnai tikrai ne dėl nėštumo jis dar per mažas, kad darytų poveikį šlapimo pūslei.

  3
 6. 2018.08.08 11:43 (prieš 11 mėn.)

  imbieras!! neskanu man, bet nusipirkauu parduotuvej nestumo pradzioj tokiu imbieriniu kaip ale guminuku apibarstytu cukrum tai ne taip astru budavo. Labai nepatikdavo, bet tikrai apramindavo pykinima pradzioje. Pavadinimas ju yra cukruoti imbiero kubeliai. Tik paminesiu, kad mane labai trumpai pykino ir silpnai, tai jei stipresnis pykinimas ar pastovus tai nezinau ar gelbes.

  1
 7. 2018.08.08 13:23 (prieš 11 mėn.)

  I tokias kaip rasot tolimas keliones tikrai visi autikai su wc yra, siaip pries kelione galit dar ir pasitikslint pas vezeja ar bus wc viduj. O del visu kitu dalyku-daug skysciu, kaip kitos merginos raso-pagrauzuku visokiu, maziau stresuot bei jokiu vaistu, jus juk laukiates. Lengvo laukimo bei geru ispudziu kelionej

 8. 2018.08.08 15:07 (prieš 11 mėn.)

  Dzonsius parašė:
  Jums tik 7 savaitės, neprisigalvokite kažkokių nebūtų bėdų. Nuo nėštumo pykinimo nėra kažkokių tablečių - kiekviena randa savo būdą kaip apmažinti pykinimą, o į tua…

  Klystat del slapimo pusles, daro itaka, ypac pradzioje, del hormoniniu organizmo pokyciu, as dar nezinojau, kad laukiuosi, o pradejau labai daznai eit i tualeta, cia buvo pagrindinis ir nestumo pozymis, kuris po gero menesio aprimo ir vel pasirode kai gimda ir vaisius gerokai padidejo.

  4
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras