Nėštumas po persileidimo

Kada po persileidimo vėl bandyti pastoti ir kokių priemonių imtis, kad kitas nėštumas būtų sėkmingesnis. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.06.12 15:21 (prieš 5 d.)

Svaja parašė:
    Yra tam tikrų pagalbos būdų, kad ir pabandyti progesteroną pakelti.. bet taip, išsaugoti ankstyvą nėštumą šansų nedaug. Bet ne tame esmė.. esmė žmogiškume, kokiu to…

Taip. As blioviau lygiai taip pat, kai pirma karta isvijo is priimamojo, nes tai tiesiog gamtos atranka. Ir toliau blioviau, kai man kartojo, kad tiesiog... Bet dar labiau blioviau poto, kai sake ir dar skaudesnius dalykus, kam tau isvis gimdyt ir t.t.

2. 2019.06.12 15:42 (prieš 5 d.)

Padruškė parašė:
    Kas gali parekomenduoti gera privačia klinika kur butu galima išsitirti viska man ir vyrui? (geriausia butu Klaipeda, Kretinga, Šiauliai) Nes turejau jau du persile…

Galite kreiptis į Klaipėdos vaisingumo kliniką

3. 2019.06.12 16:02 (prieš 5 d.)

Svaja parašė:
    Galite kreiptis į Klaipėdos vaisingumo kliniką

Gal kokia konkrečia gydytoja turit parekomenduoti?

4. 2019.06.12 16:10 (prieš 5 d.)

domaram parašė:
    Manęs tai niekaip neapleidžia mintys dėl persileidimo, ka galbūt jį galėjau išsaugot ir neesu tikra dėl daktarų ataisavimo, dėl to dar skaudžiau... Man niekaip nesu…

Jūs tik svarstot, o aš tiksliai žinau, kad persileidau dėl ginekolohės aplaidumo ;) nors tiksliai žinojau ko man reikia ir kodėl. Tada pasitikėjau ir persileidau... pakeičiau gydytoją ir dabar galiu dieną naktį skambint. Visada randa laiko ir nuoširdžiai rūpinasi.

5. 2019.06.12 16:12 (prieš 5 d.)

Padruškė parašė:
    Gal kokia konkrečia gydytoja turit parekomenduoti?

Girdėjau teigiamus atsiliepimus apie O.Drulytę, J.Jaseliūnienę.

1
  6. 2019.06.12 16:21 (prieš 5 d.)

Svaja parašė:
    Girdėjau teigiamus atsiliepimus apie O.Drulytę, J.Jaseliūnienę.

Ačiū🙂

7. 1 m. 3 mėn.

2019.06.12 16:34 (prieš 5 d.)

Tai 8 mm gleivines vistiek nepakanka? Tai kokio storio tada turi buti?

8. 2019.06.12 16:36 (prieš 5 d.)

Pikciuk parašė:
    Jūs tik svarstot, o aš tiksliai žinau, kad persileidau dėl ginekolohės aplaidumo ;) nors tiksliai žinojau ko man reikia ir kodėl. Tada pasitikėjau ir persileidau...…

Tai jums gydytoja nepaskyrė gydymo kažkokio nors turėjo ar kaip? Nes man tai tiesiog, pasakė, kad viskas gerai, spazmai praeis pailsėjus (nors išraše irašė gresiantis persileidimas, o man į akis nei puse žodžio neužsiminė, kad yra tokia rizika) ir paleido, tai kaltinu dėl to, kad išleido, gaila per vėlai išraše tas išvadas pamaciau, būčiau nei kojos nekėlus iš ligoninės, reikalaučiau, kad stebėtų mane, vaistus kažkokius leistų, nes esu 90proc įsitikinus, kad persileidimo buvo galima išvengt. Kitas dalykas kas kelia abejonių, tai grubus ir skausmingas apžiūrėjimas, bijau, kad pati galėjo pažeist kažką.

Beje kurioj jūs ligoninėj buvot?

9. 2019.06.12 16:47 (prieš 5 d.)

Simansy parašė:

8 mm yra minimali riba

10. 2019.06.12 16:48 (prieš 5 d.)

Simansy parašė:

8 mm yra minimumas... Bent jau man taip aiskino gine. Todel ir sakau, netobula, bet uztenka.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras