Pirmieji nėštumo požymiai

Pirmieji nėštumo požymiai (simptomai) gali pasirodyti jau 2-3 savaitę po nesaugaus sekso (t.y. apie 4-6 nėštumo savaitę). Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.06.09 10:58 (prieš 2 sav.)

Nekantri parašė:
    O sakykit tos kurios pamate dvi juosteles ar pries mm buvo kazkokie pojuciai lyg tuoj susirgsit? Ar jau jeigu pajautei pilvo maudima kaip pries mm net nebeverta ga…

Na žinokit man tai ir pojūčiai ir pilvo maudimas visiškai kitos buvo nei prieš mm. Todėl nors iš pradžių rodė vaiduokliukus, buvau įsitikinus, kad nėščia. Taip ir pasitvirtino. Ir kai turėjo būti mm, maudimas biveik dingo, dabar labai silpnai ir labai retai sumaudžia.

2. 2019.06.09 10:59 (prieš 2 sav.)

Nekantri parašė:
    O sakykit tos kurios pamate dvi juosteles ar pries mm buvo kazkokie pojuciai lyg tuoj susirgsit? Ar jau jeigu pajautei pilvo maudima kaip pries mm net nebeverta ga…

Na man pilvą nuo OV vis pamaudzia ir va jau ~7sav ir vis dar pamaudzia... o šiaip įtarimą man jau sukėlė jautrus speneliai, kad kazkas kitaip negu visad 😊

3. 2019.06.09 12:51 (prieš 2 sav.)

zuvyte123 parašė:
    Kiek laiko mazdaug pries numatomas mm? Man dar savaite, o pas mane tiek isskyru , kad gyvenime taip nebuvo

Pagausėjusios išskyros, ypač jei tąsios labiau ovuliacijos nei nėštumo požymis.

4. 2 m. 3 d.

2019.06.09 13:29 (prieš 2 sav.)

LoyalWarrior parašė:
    Pagausėjusios išskyros, ypač jei tąsios labiau ovuliacijos nei nėštumo požymis.

Ov jau man buvo, ov isskyras atpazystu, cia visai kitokios

5. 4 mėn. 1 sav.

2019.06.09 19:43 (prieš 2 sav.)

Kodeliukas parašė:
    Na man pilvą nuo OV vis pamaudzia ir va jau ~7sav ir vis dar pamaudzia... o šiaip įtarimą man jau sukėlė jautrus speneliai, kad kazkas kitaip negu visad 😊

As tikriausiai nebekreipsiu demesio i pilvo pamaudenimus, visos krutines jautruma ir skausma, ar vien speneliu jautruma, i pykinima, nuovargi ar kitus pozymius nes manau neverta apgaudinet saves. 🤷‍♀️ kai pamatysiu dvi ryskias juosteles tada ir ieskosiu tu pirmuju pozymiu 😊 gaila jau 4 ciklai ir nesekmingai 😥😞

6. 2019.06.09 20:07 (prieš 2 sav.)

Nekantri parašė:
    As tikriausiai nebekreipsiu demesio i pilvo pamaudenimus, visos krutines jautruma ir skausma, ar vien speneliu jautruma, i pykinima, nuovargi ar kitus pozymius nes …

Manau geriausia 😊 nors aš taip ir nesulaukiau tu dviejų ryškiu juostelių, pasidariau HCG ir sužinojau... nes man mm diena buvo ryškesnis vaiduoklis negu dvi dienas veluojant su rytiniu 😊

7. 2019.06.09 20:13 (prieš 2 sav.)

Nekantri parašė:
    As tikriausiai nebekreipsiu demesio i pilvo pamaudenimus, visos krutines jautruma ir skausma, ar vien speneliu jautruma, i pykinima, nuovargi ar kitus pozymius nes …

Na taip.. as jau kelis kartus pagal pozymius galvojau kad laukiuos, bet testai neigiami, tiesiog pms simptomai arba nuovargis/stresas ir ateidavo mm. Dabar pavyko apsiraminti ir nestebeti tiek saves, paskaiciau kad daug merginu nieko nejaucia pradzioj. Tiesiog reikia islaukti mm dienos ir ziureti ar jos prasideda ar testas ka nors rodo 🤷‍♀️

8. 3 mėn. 1 sav.

2019.06.10 00:04 (prieš 2 sav.)

Nekantri parašė:

Man 2 ciklai laukiu toliau 🤔

9. 2019.06.14 09:32 (prieš 1 sav.)

2 savaitės iki mėnesiniu pradėjo labai skaudėti krutinę, ji ir padidėjus, pastangrėjus. Ar tai ovuliacijos pozymiai ar jau prisisvajojau anksciau laiko? Anksciau niekad neatkreipdavau dėmesio kad sitaip skaudėtu.. net miegant sunku.

10. 2019.06.14 09:44 (prieš 1 sav.)

Bribri parašė:
    2 savaitės iki mėnesiniu pradėjo labai skaudėti krutinę, ji ir padidėjus, pastangrėjus. Ar tai ovuliacijos pozymiai ar jau prisisvajojau anksciau laiko? Anksciau…

Jei menesines reguliarios tikrai krutine skauda ne del nestumo. Juk dar implantacija net neivyko

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras