Pauliokas123 parašė:
as kuo toliau zinokit, tuo labiau pradedu galvoti apie skyrybas. Del to dabar maziau cia rasau, nes toks apmastymu metas... Gal ne mano zmogus..Ne kiek ne mano zmog…
Aš sakyčiau esmė yra mama. Nes su vyro sese pas mus panašiai. Irgi nebendraujam. Labai daug laiko bandžiau gražiai elgtis, pateisinau, nes nu kaip gi čia nebendrausi. Galiausiai baigėsi tada, kai pradėjo apsneket pirmagimį (labai baisiai), pasakiau, kad jos daugiau matyt nenoriu. Irgi giminei verkia, kokia ji gera, o aš bloga, bet panašu, kad atsirenka patys. Ten net jos pačios vaikai su ja nebendrauja. Tai čia labai svarbu vyro pozicija. Jei jis jūsų neverčia su ja bendrauti, nu ir puiku, tegu eina ir šneka ką nori ji. Nenori bendrauti - nereikia. Aš verčiausi per galvą 6 metus, bet atsibodo.
O dėl mamos yra visai kitaip. Nes jei vyrą spausit ar bent kaip uzsiminsit apie skolų nemokėjimą ir tt, jis gali padaryt kaip prasote, bet mamai nebendraujant dar jus apkaltins, kad iš jo mamą atemet. Taip, skamba gal kvailokai, suaugęs, bet jam labai didelis poreikis ryšio su mama bet kokia kaina. Ir klausimas, koks bus jūsų vyras, jei tas ryšys bus nutrauktas. Nes jei ta mama tikrai tokia išnaudoja, tai bandys paveikti manipuliuodama santykiais. Puikiai žino, kur jos vaiko skaudžiausia vieta. Tai žiūrėkit, kad jums dar ir pykčio bangos nereikėtų atlaikyti. Aš pasikartosiu, bet tiesiog atsakykit sau į klausimą: ar likusį gyvenimą galėsite gyventi kartu su tokiu jo mamos elgesiu, su vyro elgesiu, kaip bus, kai bus vaikai. Bus vyro pinigai mamai, o jūsų šeimai išlaikyti, nes kad ir kaip skaičiuosi vaikai kainuoja. O jei būna jis pasako "ai, nemokesiu", na tai nebrandu, nes pasekmės bus ne tik jam, bet ir žmonai. Gal ir pasikartosiu, bet viena, kai pinigai išeina iš šeimos, kai nėra vaikų, bet visai kas kita, kai jie bus. O jūsų vyras vis mamą gelbės. Turite laiko pamąstyti, nes kai bus vaikai, tai ir skyrybos bus labai sudėtingas ir ilgas procesas.







