Ramune111 parašė:
labukas![]()
Paskaičius kaip Jūs matuojates savo pilvelius,lekiau ir aš pasimatuoti![]()
Tai mano 104 eina sau kiek daugužtai man ir labai gal sunku kad jis toks didelis
O priaugus aš irgi daug net 13kg,o kur dar galas,kas bus tada
![]()
Eina sau žinokit kaip blogai jaučiuosi,veriu išvien visa diena
![]()
nieko visai nesinori,atrodo slysta gyvenimas iš po kojųgal sakau man kokia depresija
jau nebežinau kaip man susiimti save į rankas,atrodo viskas beviltiška
niekas manes nedžiugina
![]()
Ar jums taip nebūna?
buna man ,kad uzeina liudnumas,bet issiverkiu ir vel gerai
ypac dziugina leliuko krutejimas pilvelyje,tada iskart nusisluostau visas asaras
tikiuosi ir tau greit pagers,negerai taip liudeti,juk maziukas jaucia tavo emocijas






