zilinute parašė:
oj prasides, prasides - kai lialiu turesi, va tada tikrai prasides. As irgi visa nestuma su pirmu laba gerai miegojau, neturejau jokiu problemu ir dabar gera meigociu , bet mazasis isviso neleidzia pamiegot, vartosi yzia nakti
, aartimiausiu laiku nenusimato man toks malonuumas kaip - issimiegot
va va, dar visos "linksmybes" pries akis, reikia ilsetis, kol galiu...







