2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.06.29)

1. 2018.06.21 06:14 (prieš 3 mėn.)

Aš jau skundžiausi anyta, bet tai TOKIA NEMOTINIŠKA babcė, man kraujas užverda iš pykčio. Praejusią dieną mane taip buvo surietęs skausmas, užspausti nervai kažkur užpakaly, vos paeit galėjau. O ji su tokia pašaipa - Ne nu kas tau ten gali skaudėti? Sakau organizmas ruošias, kaulai skiriasi, kirkšnių raumenys kitaip pradeda dirbt... O ji- man neskaudėjo, tai ir tau neturi skaudėt, nūčiau gimdžius trečią vaiką, būčiau pametus pakeliui, kaip nieko nejaučiau. Topu topas tas, kad užsiprašė jai dešinės rankos nagus nukarpyt, nes jai rankos silpnos ir dar klubas pakeistas. O mūsų pirmagimiui jokios meilės nerodo, kai grįžta iš daržo tik paklausia ką valgė ir ale žaidžia su juo, kai tūkstantį kartų vardu šaukia.

2. 2018.06.21 06:16 (prieš 3 mėn.)

Lankė kada kas norėjo. Į ligoninę uošviai neatvažiavo. Buvo gaila vyro... Apie supimą... Nepripranta tie vaikai. Reikės ir supsit.... Kiekvienas vaikas skirtingas. Man dar geriau kai ligoninėje aplankė. Nes ten tik guli. O namie ir rutina prisideda

4
  3. Nika 14 m.

2018.06.21 06:21 (prieš 3 mėn.)

mattina all alba parašė:
    Aš tiek savo mamai jau prieš kurį laiką pasakiau, tiek laimei pati anyta prieš kelias dienas paklausė, tai galėjau pasakyt,kad aš ligoninėj nenoriu,kad atvažiuotų. …

As pradejau mastyti kaip graziau paprasyti vyro kad ta pacia diena netemptu ir savo tevus i ligonine, bet jis, kai pradejom kalbet apie tai, iskart pasake kad ateis aplankyt. Bet tai ka daryt jei as nenoresiu isvis nieko matyt? Jauciu pratruksiu ir apsauksiu pradziai ji ☺ man irgi atrodo kad mamai butina pabuti su vaiku tik dviese kuri laika, kai tiesiog nesinori kitu akiu ir svetimu zmoniu. Taip pat neplanuoju pirma menesi kazkur eit ir kviest sveciu, bet jau matau kaip skiriasi musu su vyru poziuris. Bet o kad as galbut busiu pavargus, o kur dar namie reikalai visokie - apie tai gi nemasto.

1
  4. 2018.06.21 06:32 (prieš 3 mėn.)

mata3 parašė:
    Taip, del vaikelio dydzio. Ir dar jie ivertino tai, kad pirmas buvo CP ir kad esu po miomos operacijos ir kad viso nestumo metu buvo nauja mioma isaugusi. Bet lemia…

Man ir tai viskas labai aktualu. Nes mano pirmas cp. O dabar prognozuoja dideli vaika. Nes dabar 34sav o jau 3kg. O koki jums svori pranašavo? Ar atitiko?

5. Vytis pas angelus 1 m. 11 mėn.
    Joris 6 m. 7 mėn.

2018.06.21 06:35 (prieš 3 mėn.)

Morkele parašė:
    Pasiskambinau siryt i registratura, tai oficiali kaina - konsultacija+echoskopas kainuoja 36.55 eur, jei moteris drausta. Gal jus Lietuvoj bedrausta, tarkim gyvenat…

Na taip,as tuo metu buvau nesusitvarkius draudimo.Ka tik grize buvom

1
  6. 2018.06.21 06:45 (prieš 3 mėn.)

OlgaLook parašė:
    As pradejau mastyti kaip graziau paprasyti vyro kad ta pacia diena netemptu ir savo tevus i ligonine, bet jis, kai pradejom kalbet apie tai, iskart pasake kad ateis…

Aš su vyru jau buvau tą aptarus, aiškiai, susakiau argumentus, kad neaišku, kokia bus savijauta, kad bus dažnas maitinimas, ir kažkaip man nėra smagu pvz prieš uošvį demonstruotis kaip maitinu, o išprašinėt iš palatos ir kažkaip sakau bus nei šis nei tas,plius sakau, gal bus kita mama, tai vėlgi nenorėčiau ir kitiems trugdyt. Tai jis pilnai suprato ir man pritarė ir butų ir tėvams pasakęs,kad palauktų iki grįšim namo. Manau ir jūs su vyru susikalbėsit, kartais žmonės tiesiog nesusimąsto kol nepasakai. Aišku, būna, kad tiesiog aiškink neaiškinęs, vis tiek nesupranta😄

1
  7. 2018.06.21 06:53 (prieš 3 mėn.)

Sveikinimai visoms naujai iskeptoms mamytėms kantrybės, daug pienuko ir ramiu nakteliu jums ir mažyliams gal turite kokių idėjų kaip gražiai isiamzint su pilvuku, be fotografo?

1
  8. 2018.06.21 07:00 (prieš 3 mėn.)

Gerai, jeigu gerai jaučiatės, o va aš tų lankymų klaidos šį kartą nekartosiu. 😀 kai pagimdžiau sūnų, jau kitą dieną į ligoninę rikiavosi tėvai, uošviai, sesė... gerai, kad leliukas ramus, o aš tai visa suplyšusi, nei sėdėt, nei paeit negaliu, bloga, silpna, prakaitas pila, o čia eina visi. Grįžom namo ir jau kitą dieną buvo vyro gimtadienis, tai visi artimieji atvažiavo be jokių leidimų. O aš vėl kankinausi... lelius pieno nori, o man nieko nesigauna, į tualetą vos nurėplioju, arba guliu arba stoviu duše, kad atsigauti.. košmaras buvo. Tad šį kartą, planuoju, bet savaitę pabūt namie ramiai, o tada džiaugtis vasaros malonumais. 😍🤩😎👶🍼🤗

3
  9. 2018.06.21 07:13 (prieš 3 mėn.)

Papasakokit man - o tai ka tokio reikia daryti, kad tevai/uosviai atvaziuotu padeti? Vyras gali is buteliuko pamaitinti, pampersa pakeist, valgyt nupirkt, ar kazka specifinio dar reikia daryti, kad kviestis uosvienes i pagalba norint pamiegot? Mums pirmas leliukas - nezinau nieko, bet tikiuosi uzteks vyro?:))

1
  10. 2018.06.21 07:15 (prieš 3 mėn.)

Pupele92 parašė:
    Sveikinimai visoms naujai iskeptoms mamytėms kantrybės, daug pienuko ir ramiu nakteliu jums ir mažyliams gal turite kokių idėjų kaip gražiai isia…

Vyras mano fotografas

22

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.