2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.06.29)

1. 2018.06.29 08:01 (prieš 10 mėn.)

Winn parašė:
    Sveikos, labai tikejausi sulaukti termino Liepos (8d.) tačiau šianakt nubego vandenukas. Labai keistai nes vis dar jokiu skausmu, o atrodo taip laukiu, kada greičia…

Mane kelios gines buvo ispejusios, kad nubegus vandenims, reikia vaziuoti i ligonine, nelaukti namuose, net jei jokia veikla ir nevyksta

1
  2. Edgaras 8 m. 10 mėn.

2018.06.29 08:03 (prieš 10 mėn.)

Aiste13 parašė:
    Kaip keista kad jums sake kad viskas grizus namo. Cia Lietuvoje?

Ne, norvegijoje taip.

3. Edgaras 8 m. 10 mėn.

2018.06.29 08:05 (prieš 10 mėn.)

mattina all alba parašė:
    Aha,pagal echo 27 terminas buvo, pagal ov liepos 3. Pagal visus požymius tai visiškai laiku, nei nedanešiotas, nei pernešiotas🤗 išsaugojom❤❤❤

Sveikinimai! 🎈🎉🎂🍼

4. D 8 m. 10 mėn.
    R 10 m. 9 mėn.

2018.06.29 08:08 (prieš 10 mėn.)

monamint parašė:
    Tie reiškiniai gali pasireiksti ne tik nuo skiepu. Ir nėra pagrystu sąsaju, kad butent nuo to, atsirado tas. Nesiplėsiu, bet mano žinios ne forumu lygio., jus turit…

Nesipleskite. Nes tos mamos kuriu vaikai nukentejo, sasajas puikiai mato. Mano vaikui salutiniai pasireiske nuo pat pirmo skiepo. O ypac po 6 menesio skiepo. Kokios dar sasajos? Jokiu kitu vaistu negavo. Jokio maisto dar nevalge apart mano pienas arba misinys.
    O kaip tuberkuliozes skiepo salutiniai? Va sito skiepo salutiniu net gydytojai nesugeba nuslepti, nes vaikai guldomi i ligonine, operuojami limfadenitai, puse metu po to antibiotikai skiriami. Vienintelis skiepas matyt, kurio salutiniu nepavyksta pripaisyti atsitiktinumui, sutapimui ar dar velniai zino kam.

6
  5. 14 m. 8 mėn.

2018.06.29 08:08 (prieš 10 mėn.)

Morkele parašė:
    Mane kelios gines buvo ispejusios, kad nubegus vandenims, reikia vaziuoti i ligonine, nelaukti namuose, net jei jokia veikla ir nevyksta

Ta ir as esu girdejus ir atmintineje parasyta. Bet matau visoms labai skirtingai prasideda, nei vandenys nubega nei kamstis salinasi. As kai einu i wc tai vis pasiziuriu, na kad netycia nepraziopsot, bet nieko. Buna gi kad kamstis salinasi jau pacio gimdymo metu.

6. 2018.06.29 08:19 (prieš 10 mėn.)

Del skiepu ir as svarstau neskiepyti, vien del artimu pavyzdziu. Dziaugiuosi, kad pas mus pirmas skiepas tik 3men, baisu kai Lt tik gimusius suskiepija.

2
  7. 2018.06.29 08:19 (prieš 10 mėn.)

Turėjau vėl bemiegę naktį nuvykus y apžiūra iškart nubėgo vandenys guliu gimdykloj su 3 cm gavus epidiūra. Net akyse šviesiau

17
  8. Berniukas 10 mėn. 1 sav.
    Sūnus 15 m. 9 mėn.

2018.06.29 08:21 (prieš 10 mėn.)

OlgaLook parašė:
    Turbut gerai paraset, kad atsisako skiepu del skaudzios patirties. As tuomet irgi labai bijociau skiepyti dar karta, turedama neigiama pavyzdi. Drauges sunui greit …

koks skiepas buvo? Nes mano vaikui paskutinis buvo dvieju metu, ir dabar priklausys tik, kai i mokykla eis. Tai idomu nuo kokio cia

9. tevu-darzelis.lt 8 m. 11 mėn.

2018.06.29 08:31 (prieš 10 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2018-m-liepos-stebuklai-3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.