2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. Ajus 7 m. 11 mėn.

2019.05.15 20:55 (prieš 5 d.)

Sveikutes, prisijungiam ir mes.Terminas 20d.
    Sveikinimai visoms jau supuojancioms savo vaikelius!
    Vakar apziurejo kakleli truputi patempe bet sake tolokai maziukas dar.Tai jei nieko neivyks pirmadieni spres ka daryti greiciausiai skatins nes gestacinis diabetas nenori leisti pernesioti.

2
  2. 2019.05.15 21:40 (prieš 5 d.)

Viktorija.Kniu parašė:
    Mamytės, šiandien pasirodė rusvas tepliojimas, nepanašu į kamštį (maždaug suprantu kaip jis turi atrodyti), toks kaip tiesiog po wc nusivalai ir lieka ant popieriau…

Man buvo, veliau pradejo salintis kamstis. Skaiciau, kad jei kraujas nesviezias normalu, tai veliau patvirtino midwife, bet jei jum neramu geriau pasitikrinkit

3. 2019.05.15 21:55 (prieš 5 d.)

Merini parašė:
    Man buvo, veliau pradejo salintis kamstis. Skaiciau, kad jei kraujas nesviezias normalu, tai veliau patvirtino midwife, bet jei jum neramu geriau pasitikrinkit

Ačiū už atsakymą o po kamščio daugiau nieko nevyko?

4. 2019.05.15 21:55 (prieš 5 d.)

Merginos, gal yra žinančių kiek kainuoja oficialiai į ligoninės kasą sumokėti mokestį už tai, kad į gimdymą atvyko tavo pasirinktas gydytojas?

5. 2019.05.15 21:58 (prieš 5 d.)

Vita.sav. parašė:
    nes mastau kaip cia su manim.. lyg ir yra.. gleiviu kamstis salinasi.. spazmuoja pilvas.. labai noreciau kad naturaliai viskas..

Man kamstis pasisalino tik pradejus skatinti 🙂

6. 2019.05.15 22:02 (prieš 5 d.)

JurateMart parašė:
    Man kamstis pasisalino tik pradejus skatinti 🙂

Tai cia kaip su pirmaja mano buvo.. irgi nieko nevyko po kol nepradejo skatint.. na tikiuosi sis gimdymas bus kitoks 🤔😏❤

7. 2019.05.15 22:10 (prieš 5 d.)

Redu parašė:
    Sveikutes, prisijungiam ir mes.Terminas 20d.
    Sveikinimai visoms jau supuojancioms savo vaikelius!

Sveiki, mum terminas 21 dieną 😊 atsidares kaklelis 2cm, kamstis nuo antradienio vis dar salinasi.. gydytojos nesupratau, sake dvi savaites drasiai galime nesioti po termino, bet kai kakleli paziurejo sako antradieni jei ka galbut vandenis nuleisdines jei nieko nevyks.. taip ir nesupratau.. ar nesiosiu ar nuleis.. o geriausia butu jei naturaliai viskas prasidetu 😏😊🤭

1
  8. 2019.05.15 22:35 (prieš 5 d.)

Viktorija.Kniu parašė:
    Ačiū už atsakymą o po kamščio daugiau nieko nevyko?

Deja ne, gal tik paruosemieji stipresni, bet nezinau ar del kamscio pasisalinimo 🤔

9. 2019.05.15 23:28 (prieš 5 d.)

salta-arbata parašė:
    Merginos, gal yra žinančių kiek kainuoja oficialiai į ligoninės kasą sumokėti mokestį už tai, kad į gimdymą atvyko tavo pasirinktas gydytojas?

Nesu tikra 100% bet lyg 270 eur. (Kauno klinikinėje ligoninėje)

10. 2019.05.16 01:43 (prieš 5 d.)

salta-arbata parašė:

Manau priklauso ir nuo to, kur..Kauno krikscioniskuose gimdymo namuose, kur gimdziau, tai maciau, kad 250 e.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras