2019 m. Šiaulių mamytės

Komentuoti
  1. Gabrielius 3 mėn. 3 d.

2019.01.17 20:47 (prieš 4 mėn.)

Supratau na gal mums pasiseks

1
  2. 2019.01.17 21:18 (prieš 4 mėn.)

Sveikos. Del epiduro pasakysiu taip, buvau centro poliklinikos kursuose apie gimdyma, gydytoja dave suprasti, kad pries tai kai atsirado jis, dalino visom, o db pradejo sakyti anesteziologas gal bus uzsiemes ir siaip letina veikla epiduras ir bla bla bla.. na zodz supratau, kad niekas ten nenori duoti jo. Kalbejau su gine apie tai, tai pasake ta pati, kad jei viskas greitai vyksta - niekas jo neduos, kad nesuletintu. Ir siaip sako yra tik vienas anesteziologas ant visu skyriu, tai supratau, kad sansu mazai, nes ar operacija ar siaip... Bet sako vertinam pagal situacija, as pati sako galiu ateiti ir pasakyti, kad butinai reikia epiduro. Vnz, biski gaila, kad jei ten nebepakeli ir neturi teises i nuskausminamuosius man idomu ka daro tokiu atveju kai alpstama nuo skausmo, nes as pati vykau i priimamaji del skausmu, man jau buvo silpna nuo ju, o saremiu net nefiksavo

3. Gabrielius 3 mėn. 3 d.

2019.01.17 22:36 (prieš 4 mėn.)

zodziu nieko paguodziancio :))))

4. 7 sav. 2 d.
    Silvestras 6 mėn. 1 sav.

2019.01.17 22:52 (prieš 4 mėn.)

Martyna parašė:
    zodziu nieko paguodziancio :))))

Jūs tik nepergyvenkit nebijokit. jai as pagimdziau ir sakau kad dar gimdysiu tai patikekit viskas pakenciama o kaip bijojau uhh ir skausmo nepernesu kas man baisu tai kai gimdos kakleli tikrina ir siuva nu kaip nemalonu brr. O saremiai gimdymas nieko pakenciama tikrai buvau prigazdinta ir tikejau baisiaus bet taip nera. As 10val uztrukau nuo vandenu nubegimo. Tai greit viskas kaip valanda prabego

5. Gabrielius 3 mėn. 3 d.

2019.01.17 23:12 (prieš 4 mėn.)

Aciu uz padrasinima:))

6. 2019.01.18 07:28 (prieš 4 mėn.)

Martyna parašė:
    Tai vat as nezinau ar noriu nes dar nezinau to jausmo bet manau noresiu nes esu nepakanti...

Aš siausmo išvis neapkenčiu alpstu jei labai skauda.gurdėjau šiauliyisr visi čia natūralistai neduida epidūro, bijau net pagalvoti.. nors dar toli..

7. Gabrielius 3 mėn. 3 d.

2019.01.18 11:15 (prieš 4 mėn.)

Matyt kartais ir pinigeliu nori. Taip jau yra

8. 2019.01.22 11:12 (prieš 4 mėn.)

Sveikos busimos mamytes. Jungiuosi ir as 😊 as mamyte tapti tureciau Rugsejo men 😊 turiu klausimuka, kai pajautet kad esat nescios kaip pasikeite lytinis potraukis antrajai pusei? Ar nepasikeite visai? 😊

9. 2019.01.22 12:05 (prieš 4 mėn.)

Smalsuole25 parašė:
    Sveikos busimos mamytes. Jungiuosi ir as 😊 as mamyte tapti tureciau Rugsejo men 😊 turiu klausimuka, kai pajautet kad esat nescios kaip pasikeite lytinis potraukis a…

Pasikeite :)kolkas siai dienai nieko nenoriu gal praeis.gal del to kad pastoviai pykina ...

10. 2019.01.22 23:13 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, mane jau pradejo gasdinti tas epiduro klausimas. Kai gimdziau pirma k ir prasiau ir mielai buciau sumokejusi, nedave, nes sake suletins veikla, o ji ir taip leta buvo. Zd dabar is karto klausiu gydytojos kaip yra is tiesu.. Nors jie zino kada geriau leisti ir kada nevertetu, personalas tikrai rupestingas Siauliuose. Beje, man minejo kad atvykus i skyriu galima paprašyti jog paskirtu gimdykla su burbuline vonia. Jei yra laisvu, tai uzleidzia. Pas mane buvo dusas, tai as ejau pas kaimyne i vonia pagulet 👌😄

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras