Kahuna parašė:
Sveikos, gal juma būna toks jausmas kad ausys užgula, toks kaip spaudimas ausyse jaučiasi, net nemoku paaiškinti, atrodo kad jas iš vidaus kažkas užspaudžia. 🤔😄 Gal…
Mano draugei yra buvę. Nesusiję su nėštumu. Pasirodo išlindo kažkokia žandikaulio problema. Jei pradės galva svaigti ar koks ūžimas atsiras - kreipkitės į odontologą.







