Futura13 parašė:
O kodėl jau insuliną davė? Man irgi nustatė, bet kol kas bandau mitybą reguliuoti. Aišku dar tik savaitę bandau ir matuojuosi nuolat su aparačiuku.
Man irgi davė aparačiuką, mitybą žiūriu tikrai, bet vistiek kas antrą dieną po pietų pakildavo . Tai sakė negerai. O dar šventės tuoj, tai išvis rizika , kad pakils. Tai man vis tai dietologė iš klinikų skambino, tai daktarė, tai daktarė priėmė sprendimą, kad bandyt su insulinu syreaguliuot. Tai žiūrėsim. Šian viskas puikiai








