Anyta - velnio pramanyta :-) Ar tikrai?

Komentuoti
  1. 1 m. 3 sav.

2017.10.11 11:11 (prieš 1 m.)

Ajiluj parašė:
    Tada ir reikia sau saziningai atsakyti, ne as nenoriu kad stabdytu vytusi, as noriu iseiti ir iseini isdidziai pakelta galva.

Na, toji herojė jau dabar yra pas tėvus. Plius, nė vienas žmogus negalvoja iškart apie blogiausią. Visada turi tą "o gal". Manęs nereikia stabdyt, nes manęs nesustabdys, net ir Dievas, jei aš nuspręsiu.

5
  2. 1 m. 3 sav.

2017.10.11 11:12 (prieš 1 m.)

gintarineg parašė:
    O mes visos manau lauksim is taves puikios laimes istorijos! ?❤️

Aww.. Aš, manau, jog jos sulauksite!! ?? Ačiū už palaikymą ❤

1
  3. 1 m. 3 sav.

2017.10.11 11:12 (prieš 1 m.)

imaginary parašė:
    Nei juokinga, nei durna ta situacija. Visko gyvenime pasitaiko juk Svarbiausia, kad priimtum tinkamą sprendimą. Sėkmės!

Būtinai!!! Ačiū!! ?

4. 2017.10.11 11:55 (prieš 1 m.)

Medical parašė:
    Na, toji herojė jau dabar yra pas tėvus. Plius, nė vienas žmogus negalvoja iškart apie blogiausią. Visada turi tą "o gal". Manęs nereikia stabdyt, nes manęs nesusta…

Šaunuolė!

5. Karolina :) 1 sav.
    Vytautas :) 2 m. 3 sav.

2017.10.11 11:58 (prieš 1 m.)

Medical parašė:
    Na, toji herojė jau dabar yra pas tėvus. Plius, nė vienas žmogus negalvoja iškart apie blogiausią. Visada turi tą "o gal". Manęs nereikia stabdyt, nes manęs nesusta…

Šaunuolė! Palaikymą šalia turit, viskas bus gerai =) tegul draugas gyvena su mama vienam kieme ir būna Jūsų praeitis =)

2
  6. 2017.10.11 12:57 (prieš 1 m.)

Medical parašė:

,,Net ir Dievas,, garsiai pasakyta.

3
  7. 2017.10.11 13:19 (prieš 1 m.)

Medical parašė:

Sveikinu-pirmas zingsnis jau padarytas. Siulau viska iskloti tevams-turesi mura uz saves,o to labai prireiks,kad jis taves neprisikalbintu atgal. Nenustebk,jei kur rasi prabangiu geliu ar kokiu kitu staigmenu,greiciausiai taip ir bus. Tiketina,kad jis dabar ir keliais kris pries tave,tik nesileisk i kalbas ir jokius problemu gvildenimus,sioj vietoj yra toks psichologinis momentas,kaip ir su cigonem burejom-jei bent pradedi kalbeti kos zino,kad jau puse darbo padare,kad prikalbintu tave issiburt. Nukirsk ir viskas.Beje,minejai kazkuriame poste,kad negaluoji stipriai,kaip savijauta siandien ? Ir dar,sorry,kad be leidimo perejau prie kreipinio tu-tiesiog man taip kazkaop isejo,pagal amziu mudvi galetume buti seses su as vyriausioji,o tu -pagrandukas :))

1
  8. 1 m. 3 sav.

2017.10.11 16:53 (prieš 1 m.)

alantukas parašė:
    Sveikinu-pirmas zingsnis jau padarytas. Siulau viska iskloti tevams-turesi mura uz saves,o to labai prireiks,kad jis taves neprisikalbintu atgal. Nenustebk,jei kur …

Na, su juo, nelabai tikėtinos "prabangios" gėlės ar kitos staigmenos.. Jeigu sugeba gimtadienį pamiršti ir pan., tai gėlės.. ?? Galit laisvai kreiptis Tu, net nejaukiai pasijaučiu, kai kreipiatės į mane "Jūs". Va, man patiktų turėti antrą sesę.. ? O sveikata, tai dar nieko gero. Matomai, teks lėkti pas kolegas-gyddytojus, nes be antibų, nelabai praeis.. Bet viskas gerai. Ačiū už rūpestį!

3
  9. 1 m. 3 sav.

2017.10.11 16:53 (prieš 1 m.)

Ajiluj parašė:
    ,,Net ir Dievas,, garsiai pasakyta.

Dievas sustabdo tik su mirtimi

10. 2017.10.11 18:10 (prieš 1 m.)

Medical parašė:
    Na, su juo, nelabai tikėtinos "prabangios" gėlės ar kitos staigmenos.. Jeigu sugeba gimtadienį pamiršti ir pan., tai gėlės.. ?? Galit laisvai kreiptis Tu, net ne…

Zodziu,ziurek saves,salia turi stipria armija ( teveliai,sesute) esi protinga ( sieki ziniu ir mokaisi), drasi ( nepabijojai cia atejusi issisakyti,nors daznai buna uzpuolimu cia) turi isminties ne pagal amziu ( suvoki,kad turi ir puoseleji visiskai skirtingas vertybes,nei tavo draugas). Be galo dziugu,kad priimi teisingus sprendimus ir suki teisinga kryptimi. Dar labai smagu kad cia susirinko daug izvalgiu ir ismintingu merginu,moteru,kurios issake nuogastavimus ir izvalgas kas lauktu,jei pati liktum taske,kuriame esi. Labai mano sirdis dziugauja,nors vakar net asara buvau nubraukusi skaitydama tavo postus. Dar karta ziurek savo issekusi organizma dabar,atsitiesk ir sustiprek-tas butina!!! Ir dar, duok zinoti apie save cia mums-toms bobutems pleputems :)))

4
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras