Anyta - velnio pramanyta :-) Ar tikrai?

Komentuoti
  1. User has not uploaded an avatar
    2017.10.11 18:18 (prieš 1 sav.)
    2017.10.11 18:18 (prieš 1 sav.)

Medical parašė:
    Na, su juo, nelabai tikėtinos "prabangios" gėlės ar kitos staigmenos.. Jeigu sugeba gimtadienį pamiršti ir pan., tai gėlės.. 😀😀 Galit laisvai kreiptis Tu, net ne…

Del sveikatos nedelsk,nes zinok as kokia nesamone pasidariau,savaite kosejau ( kosulio pobudis kito tris kartus) 6-ta diena sukarsciavau staiga 39,5 buvau tikra,jog tai gripas,bet tempetatura stabiliai laikesi ir nekrito,kosulys tapo nepakeliamu,tai 4-a karsciavimo diena nulekiau i poliklinika rentgenui ir kraujui ir ka-uminis bronchitas. Siandien trecia para geriu amoxciciklava,o temp ir nenormalus prakaitavimas nelabai traukiasi. Zodziu esu iskamuota priepuolinio kosulio ir to beprotisko prakaito tekejimo. O maniau,kad gripas...

2. User has not uploaded an avatar
    2017.10.11 20:35 (prieš 1 sav.)

7 m.
    11 m. 11 mėn.

2017.10.11 20:35 (prieš 1 sav.)

Medical parašė:
    Apie lovos reikalus net nekalbu.. Max 4k per mėnesį. Jo paklausus, kas yra, kad taip? Tai jis pavargęs po darbo. Daug dirba ir pan. Bet aš nemanau, jog šitas dalyka…

O siaube, paskaiciau jusu istorija ir pagalvojau kad mano gyvenima nupasakojo... o jus dar nesusituoke, oas 3 vaikus auginu su tokiu gyru, o anyta tai patylesiu... apkalba kiekviename zodyje... o patys kaip bomzyne gyvena... namus atsiet pasistate, ateini i svecius, o lekstes riebaluotos, irankius reik persiplaut jei vakgyt nori...

3. 2017.10.12 20:28 (prieš 1 sav.)
    2017.10.12 20:28 (prieš 1 sav.)

alantukas parašė:
    Del sveikatos nedelsk,nes zinok as kokia nesamone pasidariau,savaite kosejau ( kosulio pobudis kito tris kartus) 6-ta diena sukarsciavau staiga 39,5 buvau tikra,jog…

Daug skysčių! Medetkų arbatėlės gerkit!! O tai antros kartos antibas, tai jei suveiks, tai suveiks. Nusipirkit "trachistan". Palengvins ir tą tokį gerklės čežėjimą, pašvelnins visą tą būklę kuria atsikostit..

4. 2017.10.12 20:28 (prieš 1 sav.)
    2017.10.12 20:28 (prieš 1 sav.)

S.R.S. parašė:
    O siaube, paskaiciau jusu istorija ir pagalvojau kad mano gyvenima nupasakojo... o jus dar nesusituoke, oas 3 vaikus auginu su tokiu gyru, o anyta tai patylesiu... …

O kaip su vyru Jums? Viskas gerai? Ką jis į tai?

5. 2017.10.12 20:40 (prieš 1 sav.)
    2017.10.12 20:40 (prieš 1 sav.)

alantukas parašė:
    Zodziu,ziurek saves,salia turi stipria armija ( teveliai,sesute) esi protinga ( sieki ziniu ir mokaisi), drasi ( nepabijojai cia atejusi issisakyti,nors daznai buna…

Žinot, jei atvirai, man pasidarė gera, su Jumis, visomis pakalbėjus.. Jūsų patarimai, įžvalgos.. Manau, jog tikrai nepadariau klaidos, nors jis sakė nedaryti skubotų išvadų, kad jis nekaltas, jog jo tėvai tokie, bet, kad jis blogai elgėsi-nemini. Atsiribojusi buvau visą dieną, radau keletą skambučių, žinučių, bet, kad ir kaip skaudu, stengiuosi negalvoti. Šiandien jau jaučiuosi geriau. Grupiokai labai bandė šiandien mane linksminti, nes suprato, kad viskas baigta. Tai net vakare susirinko pas mane, man nesake ir atsivežė šampano, saldainių, pasidarėm užkandžių, kartu visi pasimokėm galiausiai (medikai prie butelio skaitos.. 😓😀), o ryte žygiavom į paskaitas. Dėl šeimos, taip. Nors tėvams skaudu, jog taip įvyko, nes jir labai šilti žmogiukai, labai mylėjo draugą, gerbė, su tečium žvejot varydavo ir t.t. O kai atsidūriau viena, dabar, vakare kambaryje, nežinau kur dėtis, taio trūksta, liūdna.. Bet praeis.. Ačiū Jums, už pagyrimą. Patikėkit, niekam nelinkėčiau to, ką išgyvenau, kiek ašarų praliejau.. Niekada niekam to nnepalinkėčiau. Kaip dėstytojas man šiandien sakė, psichiatrijos paskaitoje, aš matau, jog Tau negerai, labai, nesi toji Rūta, kuri būdavo. Jei tai dėl meilės reikalų, kaip kažkada minėjai (buvau pas jį konsultacijos), aš Tau jau sakęs buvau, jog jei vyriškis yra tėvų vaikas, mamos vaikas, jeigu santykiai su tėvais nuliniai (tarp manęs ir jų), tai santykių su antra puse nebus. Tai jis man pasakė taip: su savo tyra širdim, net ir aš imčiau Tave į žmonas (jei jos neturėčiau :D), vien už tą trykštantį gėrį iš akių. Tai taip palengvėjo su juo pašnekėjus, tikrai.. Dar Jūs, mielosios, nuostabios! Lai Dievulis Jums nieko negaili, niekada!! O visada papasakosiu užėjus, kaip ir kas. Kas naujo, kas gero! Lauksiu ir Jūsų naujienų! Būtų smagu ir susitikti kada kavos puodeliui! ❤

7
  6. 2017.10.12 20:41 (prieš 1 sav.)
    2017.10.12 20:41 (prieš 1 sav.)

Linkėjimai iš Kauno!

15
  7. Kandeliarija
    2017.10.12 20:43 (prieš 1 sav.)

6 sav. 3 d.
    Vytautas :) 8 mėn. 3 sav.

2017.10.12 20:43 (prieš 1 sav.)

Medical parašė:
    Žinot, jei atvirai, man pasidarė gera, su Jumis, visomis pakalbėjus.. Jūsų patarimai, įžvalgos.. Manau, jog tikrai nepadariau klaidos, nors jis sakė nedaryti skubot…

Labai džiugu dėl Jūsų, manau priėmėt patį geriausią sprendimą =)

3
  8. irasirt
    2017.10.12 20:57 (prieš 1 sav.)

Mažylis <3 1 m. 2 sav.

2017.10.12 20:57 (prieš 1 sav.)

Medical parašė:
    Linkėjimai iš Kauno!

Kokia jus faina :))) sekmes kuo didziausios!

3
  9. 2017.10.12 20:59 (prieš 1 sav.)
    2017.10.12 20:59 (prieš 1 sav.)

irasirt parašė:
    Kokia jus faina :))) sekmes kuo didziausios!

Awww.. Tik ne Jūs, o Tu! Ačiū!! Jūs taip pat!! Džiaukitės gyvenimu! ❤

1
  10. gintarineg
    2017.10.12 21:22 (prieš 1 sav.)

Matukas 7 m. 2 mėn.
    Mes tapome oficialia seima :)* 7 m. 4 mėn.

2017.10.12 21:22 (prieš 1 sav.)

Medical parašė:
    Linkėjimai iš Kauno!

Dziugu matyti sviesu veida! Sirdele uzgis,viskas susitvarkys! Esi nuostabus,siltas jaunas zmogeliukas

4
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras