Chlamidijos, skausmai, bandymai pastoti

Komentuoti
 1. 2017.11.08 22:55 (prieš 1 m.)

  Sveikos, gal kažkuri turėjote chlamidijas kaip sekėsi išsigydyti? Pastoti?.....

  Liepos mėnesį man rado Chlamdijas. Vartojau antibiotikus, bet įtariu jog neišgydė man tos zarazos arba viskas komplikavosi į dubens organų uždegimą, dėl ko užaugo saugos. Aš įtariau jau pati kovo menesi jog gali būti chlamidijos, nes kai kurie simptomai atitinka, bet gydytoja pasakė jog jai nelabai panašu į chlamidijas, greičiausiai dėl hormonų viskas ir mano pks, cistu kiaušidėse, plius išgąsdino tyrimų kaina 70 eurų. Tai įtarimą nuvijau šalin. Jog zaraza turiu įtariau kovo mėnesį, kai atsirado išskyros kurios kaip želatinas tokiais gabalais krito.

  Pradėjo skaudėti nugaros apačią skausmas į kojas plito. Vidurių skausmas, kuri laiką net tuštintis nėjo. Vaikščiojau visa skaudanti tarsi tuoj susprogsiu. Po to labai kraujuoti pradėjau. Skausmas galvojau jog dėl virškinimo problemų buvo, maniau jog koks žarnyno vėžys. Net žarna tyriausi viskas su žarna gerai. Reiškia ginekologinės bėdos. Na po poros mėn skausmas sumažėjo.

  Liepos mėnesį pasidariau tyrimą ir pasitvirtino jog chlamidijos. Dabar skausmas vėl sustiprėjo, išskyrų tokių nebėra. Bet skauda nugarą, šlaunis, pilvą stipriai suspaudus, makštyje duria, tuštinantis plėšia. Juokingiausia jog net kosejant ar bėgant skauda. Atrodo jog kitą galą iš kosėsiu ar bėgant susprogs kažkas. Apie lytinius santykius galiu pamiršti, nes atrodo iš vidaus suplėšys. Gydytoja sako jei vėl ras chlamidijas tada laporaskopijai sius. Aš skaitau jog net jei neberas tų chlamidijų reikia laporaskopijos, pažiūrėti ar sąaugu nesukėlė.

  Gal kažką bus galima atitaisyti. Nesuprantu jos, tai nesuvokia jog pas mane chlamidijos nors pati sakau jog įtariu jog yra, skausmus ivardinu išskyras. Ji tik prie mano policistiniu kiaušidžių kimba. Nors jau daug metų turiu pks ir jokiu skausmu ne patirdavau, dar edometrioze pripaišo, galvoja dėl jos skausmas, nors per menesines net neskauda tiesiog nuo kovo menesio pastoviai vidurius plėsianciai skauda, nugara, šlaunis, pilvą stipriau paspaudus, negalimi lytiniai santykiai,makštyje, pilvo šonuose būna duriantys spazmai

 2. 2017.11.09 00:20 (prieš 1 m.)

  Keiskit gine ir kuo greiciau gydikites,nes galit likt nevaisinga

  1
 3. 2017.11.09 00:49 (prieš 1 m.)

  Man irgi rado jes. Jokiu skausmu nebuvo kreipiausi pas gine nes neiseina susilaukti gandru. Ir iskart pasiule issitirti del bakteriju abu su vyru isgerem duotus antibijotikus po vaistu gerimo praejus porai menesiu issitirau dar karta vel jas rado issrase stipresniu vaistu na isgerem ir tuos 21d. Eisiu vel tirtis tikiuosi ju nebebus. Negalvojau kad pastoti bus taip sunku :/

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras