Vaiko kalbos sutrikimas

Komentuoti
 1. 2018.01.23 11:00 (prieš 10 mėn.)

  Sveikos,
  Norėjau pasiklausti mamų tų kurios turėjo vaikų su kalbos sutrikimais. Po daugelio metų jau, kai vaikas paaugo, ar tas kalbos sutrikimas susitvarkė, ar visgi liko kažkokie sutrikimai? Ar integravosi visuomenėje? ar matosi tai kad vaikysteje vaikas turejo kalbos sutrikimą? nes visos logopedes negali tiksliai pasakyti ar tai išaugama, pagalba suteikiama, tačiau kaip būna kai vaikas užauga, niekas nieko nepateikia pavyzdžių. Vis kalba, kad bus sukiau rašyboje, teksto suvokime ir pan, tačiau norisi tikrų patirčių. Ačiū pasisakiusioms.

 2. 2018.01.23 11:23 (prieš 10 mėn.)

  Mano brolis labai sunkiai ir neaiskiai kalbejo, kelis metus lankesi pas logopeda, sunkiai, bet padejo (tiesiog brolis nenorejo mokytis ).
  Taciau isaugo ir dabar kalba visiskai normaliai
  Mokykloje turejo problemu su mokymusi, bet tai buvo nesusije su kalbos problemomis.

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.01.23 12:47 (prieš 10 mėn.)

  Ziurint kokio lygio sutrikimas,ar yra kokia diagnoze,kiek dirbama su vaiku.Mano brolis po traukuliu turejo kalbos sutrikima na toks letesnio mastymo,bet kazkiek isaugo jai dirba karinej tarnyboj.Nors iki siol leciau viska daro.

 4. 2018.01.23 14:03 (prieš 10 mėn.)

  Na PPT nurodė kaip "žymus kalbos sutrikimas". Niekas nesiaiskino dėl ko, tačiau manau kad dėl gimdymo traumos, gimė pridusęs ir trauktas pompomis. Dabar 4 m, daug žodžių nesupranta,mums, esantiems artimoje aplinkoje, atrodo , kad kalba nemažai, ir paskutiniu metu žodynas plečiasi, tačiau logopedai įv. pažymose nurodo, kad mažai, sudelioja 3 žodžių sakinius, būna neaiškus pirmų raidžių tarimas, arba nukerta visai, kalbant įterpia angliškų žodžių, vis dar yra žodžių kuriuos jis tiesiog suburbuliuoja ir tiek. Taip pat nesusikoncentruoja ties mokymu, nenusėdi vietoj.

 5. 2018.01.23 14:51 (prieš 10 mėn.)

  lavega parašė:
  Sveikos,
  Norėjau pasiklausti mamų tų kurios turėjo vaikų su kalbos sutrikimais. Po daugelio…

  Sveika. Mano pussesere beveik iki 6.5 metu nekalbejo. I mokykla pradejo eiti laiku, su kalba susijusios bedeles susitvarke, jokiu pasekmiu neliko, uzaugo sveika, sauni moteris. Kitos pusseseres berniukas irgi labai velai eme kalbeti,bet viskas susitvarke. Manasis iki 3.2 m kalbejo tik au au, miau miau, am am, mama ir t.t. dabar3.6 men ir situacija zenkliai pagerejusi, jau ir aplinkiniai ima suprasti ka sako, eme kalbeti sakinukais, daug pasakoja. Ateina logopede pora kartu per savaite. Tikuosi isaugsim ir ateity neturesim bedu del velyvesnio kalbejimo.

 6. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.01.24 09:40 (prieš 10 mėn.)

  lavega parašė:
  Na PPT nurodė kaip "žymus kalbos sutrikimas". Niekas nesiaiskino dėl ko, tačiau manau kad dėl gimdymo traumos, gimė pridusęs ir trauktas pompomis. Dabar 4 m, daug ž…

  O i Vaiko raidos centra kreipetes?Daznai kalbos neisivystymas lydimas raidos,elgesio sutrikimo.Dirba su vaiku specialistai?

 7. 2018.01.24 10:39 (prieš 10 mėn.)

  Buvom gavę siuntimą į raidos centrą pas logopedus, ėjom ir pas psihologą raidos centre taip pat, elgesys neužkliuvo labai logopedams, autizmą atmetė, atsilikimą taip pat atmetė. Dabar einam privačiai pas logopedus, taip pat darželyje logopedė užsiima 2-3 k per savaitę. Šiaip jis nėra nesukalbamas ar visai neklausantis. Bet po kokių 20 min praranda susidomėjimą ties mokymuisi, pradeda blaškytis, vengti darbo, bando išsisukti. Nėra užsidaręs, yra labai bendraujantis, nors kalba nėra ideali, bet labai greitai susiranda draugų. Jei ne kalba, būtų visai kaip kiti vaikai manau.

 8. Adrijus 6 m. 10 mėn.

  2018.01.24 15:43 (prieš 10 mėn.)

  Laba. Mano sunui vasari 6m. Tai po gi buvo ppt irase sunkus kalbos sutrikimas. Einam 4 kart i savaite pas logopeda, nuo 3m. Siuo metu liko sveplavimas tik. Darzelyje kol sunkiai kalbejo turejo mazai draugu, pats nenorejo i ji eiti. Atsiriso kalba, viskas susitvarke kas liecia draugus. Siuo metu dirbam daug ties sveplavimu. Raides raso, skaicius pazista paraso. Kol kas kaip ir viskas atrodo normoje. Ziuresim kaip bus priesmokyklineje grupeje, pirmoje klaseje. Pati lb pergyvenau del snekos praktiskai nebuvimo, bet ka pasiekem mes visi lb dziaugiuos.

 9. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.01.24 16:43 (prieš 10 mėn.)

  lavega parašė:
  Buvom gavę siuntimą į raidos centrą pas logopedus, ėjom ir pas psihologą raidos centre taip pat, elgesys neužkliuvo labai logopedams, autizmą atmetė, atsilikimą tai…

  Tai jusu situacija tikrai nera bloga Jai nelydi kokie kiti sutrikimai tai valio,daug dirbant su logopedu tikrai turetu viskas susitvarkyti.Gal jo tiesiog nesudomina uzduotys?Siaip tikrai yra vaiku kutiems sunku isedeti,susikaupti.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras