Evaas parašė:
Kaip suprantu jus jau ilgai stengiates susilaukti vaikelio, nezinia del ko jus troskina, galbut ir del nestumo. Palaukit dar truputi ir viskas bus aisku, sekmes sul…
Visi simptomai toks jausmas progesterono pokštas 😕 viskas kaip pagal vadovėlį pirmieji požymiai. Bet atėjo mm net 1 diena anksčiau. Tiesa, vakare jau žinojau, nes stebėjau BT vakare krito 0.2..
Vis geriau save pažistu, ir tai gerai 🙂






