Komentuoti
  1. Mylimute 2 m. 10 mėn.
    Mylimukas 10 m. 9 mėn.
    Santuokoje 11 m. 1 mėn.

2017.12.12 22:23 (prieš 11 mėn.)

Labai skirtingai reaguoja vaikiukai, mano sūnus nebuvo jog nenorėjo sėsti ant puoduko, bet tiesiog neislaukdavo ir nulipdavo iki pačio reikaliuko pradžios.
    Tai kai berniukas tai nedejom jokio mažo dangčio ant WC o tiesiog sodinau priekiu į bakeli ( žodžiu atvirkščiai kaip matytes sėdi įprastai) ir patikdavo mėtyti tualetinį popierių atsiplesus po biški ir vis žiūrėti kaip nusileidžia vandenelis taip ir ismoko syse daryti, o paskui siūliau kaka padarysi ant puodelio duosiu 1 saldaineli, tai man jis atsakė kaka du neinei syse 1 neinei taip ir radom kompromisa. Tik kaka darė jau ant puoduko.
    O dukrytė dar vis su pampersu bet kaka darom su mažu dangteliu ant WC nuo 9 mėn parodo jog nori, bent aš suprastu į pampi būna labai labai reti atvejai kad pakakintu.
    Sysiu kartais ir parodo jog nori, bet be pampio dar manau neįmanoma buti, tik kad kai sysinam kartais per dieną kelis kartus ant WC tai mažiau pampiu susinaudoja. O šiaip mergytei sunkiai ir pampius atsirinkom, labai raudo subiniuke, kuo tik netepem, tai bunam dėl nelaimių su pampiu, bet stengėmės ir viską atlikti WC, jau kai pamatysiu jog labai dažnai pasiprašo ir beveik visada suspejame tada nuimsiu pampius su visam.
    Nereikia vaikiukiu spausti, kiekvienam savas laikas kaip ir bet kurioje kitoje situacijoje.
    Sėkmės nestresuoti, dėl kitų plepalu ne jie augina nes jiems ir pliurpti

2. 2017.12.12 22:31 (prieš 11 mėn.)

Dovileee1 parašė:
    o jus ji be pamperso laikete ar kaip?kokio amziaus buvo?

Diena dazniausiai be pamperso namie budavo,uzdedavau kokias kasdienes kelnytes arba daugkartines sauskelnes ir viskas. Vienkartinius tik miegui ir laukui dedavau. Buvo apie 2 metai,kai dienomis jau nebereikejo pamperso,tik pietu ir nakties miegui dar dedavau,o atsisakem visiskai 2m 6men.

3. Paulina 20 m. 9 mėn.

2018.01.04 14:49 (prieš 10 mėn.)

Dovileee1 parašė:
    labiausiai nervina aplinkiniu pastabos “tai daaaaaar neseeeediiii!??”

Jooooo tu gi sako ji sodink ?Tai kaip man ji sodinti su dvipuse juostele prie puodo prilipdyti?

2
  4. 15 m. 7 mėn.

2018.01.06 18:02 (prieš 10 mėn.)

2,6m. padaro kartais,kai pasodinu,kad ir ryte snd ir viskas,nepraso daugiau.pasodineju daznai ir aiskinu,ar wc ant sec.dangcio,ar ant puoduko,kartais pavyksta,kartais ne.

5. 2018.02.10 15:00 (prieš 9 mėn.)

Sveikos. Mano vaikas jau menesi laiko prašosi ant puoduko, kartais net patsir kelnytes nusiimdavo ir eidavo ant puodo. Viskas kuo puikiausiai ėjosi,su kiekviena diena vis geriau ir geriau. Aiski,avariju pasitaikydavo. Bet jau kelinta diena jis grynai daro i kelnes.nesuprantu kodel ? atrodo kad regresuojam ?

6. 2018.02.10 17:05 (prieš 9 mėn.)

narciziska parašė:
    Sveikos. Mano vaikas jau menesi laiko prašosi ant puoduko, kartais net patsir kelnytes nusiimdavo ir eidavo ant puodo. Viskas kuo puikiausiai ėjosi,su kiekviena die…

Visaip su tais vaikais buna, tai seda, tai ne. Maniskis labai ilgai nesuprato situ reikaliuku, atrodo reflekso jokio nebuvo, kad uzsimanes bent kiek pakentetu ir eitu ant puodo. Tiesiog uzsimanydavo ir varydavo iskart. Suejo 2 metai, pradejo atsirast suvokimas kas ir kaip, kad ir kelnes slapios nepatogu, ir su pampersu but nesmagu, pradejau sodint ir gana neblogai jau dare pries menesi. Budavo avariju, bet visumoj jau tikrai neblogai dare ant puodo. O dabar sakes, sest ant puodo nenori, aiskiai matau, kad jau i pampersa varo, klausiu "kaku darai?", tai purto galva ir rekia "nee"
    Tokiems bamliams tas puodas dar kaip zaidimas, mazdaug pazaidziau, pabodo, ir nezaisiu. Kol ateis tikrasis suvokimas, kad reikia ant puodo situos reikalus atlikt, tai ir 3 metai stuktels

1
  7. 2018.02.10 17:48 (prieš 9 mėn.)

Marlean parašė:
    Visaip su tais vaikais buna, tai seda, tai ne. Maniskis labai ilgai nesuprato situ reikaliuku, atrodo reflekso jokio nebuvo, kad uzsimanes bent kiek pakentetu ir ei…

Na gal ir teisybe sakot

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras