2015 m. liepos mėnesio mamytės :)

Komentuoti
  1. AkvaGud
    2014.10.24 10:13 (prieš 3 m.)
    2014.10.24 10:13 (prieš 3 m.)

Sveikos, renkasi visos, kurios planuoja gimdyti liepos mėnesį

2015 m. liepos mėnesio mamytės (Archyvas iki 2017.03.01)

2. User has not uploaded an avatar
    2017.03.01 16:33 (prieš 9 mėn.)
    2017.03.01 16:33 (prieš 9 mėn.)

Avventurata parašė:
    Sveikos. As irgi norejau pasiklausti. Ar jusu mazieji jau yra ivalde valgyma su saukstu? Maniske budama alkana skuba kraut i burna, kas lekstej yra. Jeigu tai ne sr…

Mes duodam valgyt paciai, kadangi sriubos yra pagrindinis musu maistas, tai po valgymo visur lieka slapia. Puse i burna, puse ant grindu. Mokinasi valgyt pati, bet kai labai alkana ir nesigauna visko isimest i burna, tai ima mano ranka ir paduoda man sauksta, kad pamaitinciau.

3. Lolypop
    2017.03.01 18:10 (prieš 9 mėn.)
    2017.03.01 18:10 (prieš 9 mėn.)

Minniemouse parašė:
    Mes duodam valgyt paciai, kadangi sriubos yra pagrindinis musu maistas, tai po valgymo visur lieka slapia. Puse i burna, puse ant grindu. Mokinasi valgyt pati, bet …

Jezau jei mano tik valgytu sriubas ar kazka bent as ir pati pritaskyciau ant tu grindu ir visur pas mus nera tokio zodzio kaip alkana, gal labiau valgo ryte po nakties nes nueina gult sulesus kazko ka duodam max 5 saukstelius ir atsikelia gal tustoku skranduku! Saukstu sunkiai valgo dar tiek koses tiek sriuba, neturi kantrybes ji su saukstu pabando kelis kart iskrenta is jo ir tada pirstais toliau lesa

4. Lolypop
    2017.03.01 18:14 (prieš 9 mėn.)
    2017.03.01 18:14 (prieš 9 mėn.)

Mkkafe, neleidzia cituot! Turiu mergaite pazystama, siuo metu ji dirba vaiku darzelyje aukletoja, su tokio amziaus vaikuciais! Patikima, maniske kazkaip su ja noriai draugauja. Moka ji prieiti prie vaiku mes norejom irgi samdytis ja bet pagalvojau kad man nera butinybes auklei db ieskau mini darzelio galbut ten leisti su vaikais pazaisti

5. speegle
    2017.03.01 22:42 (prieš 9 mėn.)
    2017.03.01 22:42 (prieš 9 mėn.)

Lolypop parašė:
    Jezau jei mano tik valgytu sriubas ar kazka bent as ir pati pritaskyciau ant tu grindu ir visur pas mus nera tokio zodzio kaip alkana, gal labiau valgo ryte po n…

bet kaip auga vaikai skirtingai maniske valgo istisai!! pavalgo pusrycius pvz kiausini su avokadu, kas yra sotus maistas. tada praso duonos su sviestu, paskui dar kokia pik nik surio lazdele.. jei noriu isvaziuot kur nors ta pergyvenu ne del rubu, bet kad vaikui maisto pakankamai isidet...

6. ninon
    2017.03.01 23:00 (prieš 9 mėn.)
    2017.03.01 23:00 (prieš 9 mėn.)

Pritariu, mano vos pabudus pirmas žodis niam ir valgo viska nuo galo.. jei kokios daržoves nevalgo tai vistiek vis siūlau, kol galiausiai žiūriu pradeda valgyti. Pati stebiuosi Tik pas mus šventa taisykle, jei pagaminau ir nevalgo tai daugiau nieko ir nesiūlau, valanda ar dvi nevalgo, nesvarbu visiškai, kai jau pradeda prašyti valgyti tada siūlau ta pati patiekalą. Dažniausiai oho kaip suvalgo Aišku buna, kad paluztu, duodu kanors kita,bet labai retai, tai nesigauna jai buti labai išrankiai Aišku čia galioja su mano vaiku, gal kitam anaiptol nesuveiktu

1
  7. 2017.03.01 23:05 (prieš 9 mėn.)
    2017.03.01 23:05 (prieš 9 mėn.)

Mes ir mazai valgom. Nebent virtinukus su varske, makaronus. O apie virtas darzoves, mesa ar sriubas tik musu, tėvų, svajone kolkas. Kaip vyrui juokauju" musu vaikas veganas-zaliavalgis tik" agurkas,morka, obuoliai, bananai,pomidoras...

8. Žavinga2
    2017.03.01 23:26 (prieš 9 mėn.)

Maža mergaitè <3 2 m. 4 mėn.
    Ilgai laukta 6 m.

2017.03.01 23:26 (prieš 9 mėn.)

Oi mano is tu kur irgi istisai valgo pavalgo pusrycius, pietus vakariene su manimi. I tarpus dar duodu uzkasti, grįzta vyras is darbo,tai ir prie jo prisistato ir saukia am am stebimes su vyru kur tiek telpa jai. Gerai, kad ir neisranki avokado nelabai megsta, bet as duodu, taip , kad jo nesimatytu, tai ir sueina

1
  9. User has not uploaded an avatar
    2017.03.02 12:54 (prieš 9 mėn.)
    2017.03.02 12:54 (prieš 9 mėn.)

Lolypop parašė:
    Jezau jei mano tik valgytu sriubas ar kazka bent as ir pati pritaskyciau ant tu grindu ir visur pas mus nera tokio zodzio kaip alkana, gal labiau valgo ryte po n…

Man jau beda, nes nezinau kokias sriubytes vaikuu virti. Pagrindines yra kopustiene ir raugintu agurkui ir saltibarsciai. Toliau barsciai, rugstyniu, vistienos buljonas. Trintu nelabai pripazista.
    O apie kazkokius imantresnius patiekalus, tai visai neziuri i ta puse.

10. Lolypop
    2017.03.02 13:48 (prieš 9 mėn.)
    2017.03.02 13:48 (prieš 9 mėn.)

Minniemouse parašė:
    Man jau beda, nes nezinau kokias sriubytes vaikuu virti. Pagrindines yra kopustiene ir raugintu agurkui ir saltibarsciai. Toliau barsciai, rugstyniu, vistienos bulj…

O Dievuliau! Manoji valgydavo pieniska makaronu ir perliniu kruopu sriubytes, db jau nevalgo! Dar trinta moliugu valge, db ir ta i tulika pilu! Man baisu kai paziuriu kaip kitu valgo graziai mesytes ar darzoves! Nieko pas mane tik miltu patiekalai, is vaisiu pradejo valgyt pries pora men obuoli ir banana. Darzove viena tai bulve viskas kaip ir! Aj kartais pavyksta sumaitinti maza kasniuka vistos apgaules budu bet tai buna tas paskutinis kasniukas kuri valgo ☹️ Anksciau kiausinius lesdavo kaip isprotejus jau ir tu nevalgo, kelios kruopu koses dar liko ir fsio! Blynai blynai varsketis blynai kose, bulves fri ale ar bulviu kose makaronai fsio! Ir ta maista reikia kist kist kist nes pakapliuoja pati su sakute pora kasniu ir viskas stojasi lipa eina jau pavalgius! Tai dar pati atsisedus kisu kasnius i burna tai suvalgo dar max 5 kasnius! Sakiau vaikas normaliai su sakute ar saukstu pati nera pavalgius iki galo nes mama pastoviai paskui turi lakstyti

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras