2017 m. Kovo mėnesio mamytės (Archyvas iki 2017.04.26)

1. Deivinna
    2016.06.19 18:24 (prieš 1 m.)
  2. daivadance
    2017.03.04 16:00 (prieš 7 mėn.)

Ariela 13 m.

2017.03.04 16:00 (prieš 7 mėn.)

Mimm parašė:
    Man daktarė sakė, kad turi būti 10judesių per dieną. Tai šiaip tikrai nėra daug.. matyt į pabaigą retėja tie judesiai.

Oj jus mane nuramonot..jeigu desimt judesiu tik per visa Diena...tai dar vakare tikiuosi kad sulauksiu jo aktyvumo..as cia prisigalvojau kad vis kas kelias valandas jis turi pakruteti...jau buvau visai nevilty...

1
  3. juste.sr
    2017.03.04 16:02 (prieš 7 mėn.)
    2017.03.04 16:02 (prieš 7 mėn.)

Norejau paklausti ar kazkuriai is Jusu yra taip: man jau kelios dienos istine ir pabrinke viskas ten, jauciu toki sausuma ir niezejima... jau pavargau.. dare pienliges tepineli, bet jis neigiamas.. vartoju ecocillin maksties kapsules, bet nepasakyciau, kad man jos padeda.. idomu ar siaip normalu tas pabrinkimas toks skaudus..

4. Paulina_89
    2017.03.04 16:31 (prieš 7 mėn.)
    2017.03.04 16:31 (prieš 7 mėn.)

juste.sr parašė:
    Norejau paklausti ar kazkuriai is Jusu yra taip: man jau kelios dienos istine ir pabrinke viskas ten, jauciu toki sausuma ir niezejima... jau pavargau.. dare pienli…

Mam?nuo?vkr panasiai tik?neistine?bet sausa ir?niezejimas o?i pienlige nalabai panasu. Antradieni?gydytojos?klausiu jei?nepraeis.

5. Pupsi
    2017.03.04 16:49 (prieš 7 mėn.)
    2017.03.04 16:49 (prieš 7 mėn.)

Man ir sugrįžo Pienlige baisioji...pakanka kokiam mėnesiui pagydyti ir vėl... Pirksiu žvakučių, kad apsitvarkytu iki gimdymo...

6. Gruodinukas
    2017.03.04 17:29 (prieš 7 mėn.)
    2017.03.04 17:29 (prieš 7 mėn.)

Pupsi parašė:
    Man ir sugrįžo Pienlige baisioji...pakanka kokiam mėnesiui pagydyti ir vėl... Pirksiu žvakučių, kad apsitvarkytu iki gimdymo...

Mane pienlige kamuoja nuo tos akimirkos kai pamaciau teigiama NT...gydytoja pakomentavo, kad nestumo metu islenda visi trukumai...pvz nusilpes organizmas. Taip kad as su pienlige vargstu ir snd...man 3-5 d ir vel...naudoju ka gyd israse su boro rugstim latamile borik bet tai laikina...ir gerasias bakterijas geriu ir vel s...
    O paklaust norejau kas gimdet klinikose, kokia ten tvarka? Ar reikia ten kasdien vaikuciui drabuziu turet savo, ar jie ten perrengia? Ar turi epidura? Ar atsivest reikia? As pasimetus, nes bijau , kad nk nzn apie klinikas ir ju tvarka, o jei tektu ten gimdyt vaziuot.....nes as tvirtai nusiteikus i kkgn vaziuot, o sakoma zmogus planuoja, o Dievas juokiasi...

7. daivadance
    2017.03.04 20:27 (prieš 7 mėn.)

Ariela 13 m.

2017.03.04 20:27 (prieš 7 mėn.)

juste.sr parašė:
    Norejau paklausti ar kazkuriai is Jusu yra taip: man jau kelios dienos istine ir pabrinke viskas ten, jauciu toki sausuma ir niezejima... jau pavargau.. dare pienli…

Man buna bet nepastoviai.pastebejau kad po karsto duso arba Kai ilgiau pasedziu. Bet man ta patinima pabrinkima padeda nuimti kegelio pratimai.as darau juos arba atsistojus arba gulint lovoje pakartoju...kai prisimenu atsisedus sutraukineju maksties raumenis . Sausumo ir niezejimo nera.

8. Slap_kov
    2017.03.04 22:53 (prieš 7 mėn.)
    2017.03.04 22:53 (prieš 7 mėn.)

Gruodinukas parašė:
    Mane pienlige kamuoja nuo tos akimirkos kai pamaciau teigiama NT...gydytoja pakomentavo, kad nestumo metu islenda visi trukumai...pvz nusilpes organizmas. Taip kad …

Buvau paskaitoje Klinikose, dave atmintine, ka tureti atvaziuojant gimdyti, tai rubeliai buvo irasyti prie rekomenduojamu (su pastaba, kad savi rubeliai mieliau), tad jei neturite, manau, duos ten. Bet kaip ir pastaboje parasyta, su tuo pilnai sutinku - savi mieliau. Del epidiuro, jis nemokamas, atsivezti nieko nereikia, bet jums ten jo niekas nepasiulys - moteris turi pati pasiprasyti, perskaityti ir sutikti su ju duodama informacija apie epidiuro poveiki. Siaip is akuseres pasakojimo supratau, kad Klinikos nelabai "draugauja" su epidiuru, jie siulo kitas - naturalesnes skausmo malsinimo priemones: pozu keitimas, kamuoliai, dusas...

1
  9. User has not uploaded an avatar
    2017.03.04 23:04 (prieš 7 mėn.)
    2017.03.04 23:04 (prieš 7 mėn.)

Na va, o aš ligoninėj... stebėjimą daro...sako mažučio širdelė per greitai plaka
    Kaklelis atsivėręs per pirštą, po akušerės apžiūris pradėjo terlioti krauju, sakė kad kamščio likučiai išeidinėja... suleido raminamųjų ir paguldė miegot

1
  10. User has not uploaded an avatar
    2017.03.04 23:11 (prieš 7 mėn.)
    2017.03.04 23:11 (prieš 7 mėn.)

EglėSt parašė:
    Na va, o aš ligoninėj... stebėjimą daro...sako mažučio širdelė per greitai plaka

Laikykites!!!!!! Jus ligonineje tai manau Jumis pasirupins svarbiausia tiket, kad viskas bus gerai nenukabinkit nosies

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.