2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.18 14:38 (prieš 1 mėn.)

Astra parašė:
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4904360/

Šaunu, kad skaitote ir dalinatės tokiais šaltiniais, labai pagirtina! Dar rekomenduoju uptodate. Ten esančia informacija vadovaujasi daugelis gydytojų atleiskit, kas skaitot kitokius, bet Delfi, 15min, ar informuotas pasirinkimas nėra autoritetas ieškant mokslu grįstos informacijos, plius net ir gydytojai negali vadovautis viskuo kas yra atliekama, rekomendacijos irgi kuriamos ne šiaip sau ir ne iš bet ko. Gydymas ir tas gali pasikeisti po 1 metų, o medicinoje apskritai 5 metų informacija laikoma pasenusi

3
  2. 2019.04.18 14:40 (prieš 1 mėn.)

Aš irgi mažylio paskaitoje buvau, ten sakė kad nutekėjus vandenims pusė val. reikia pagulėti ant kairiojo šono dėl virkštelės prispaudimo rizikos.

2
  3. 2019.04.18 14:48 (prieš 1 mėn.)

Bezdzione parašė:
    Man pastaruoju metu kazkaip vis kazkas numeta informuotas pasirinkimas puslapi paskaityti del gimdymo , tai paskaicius tik panika didesne kyla. As suprantu kad pas …

laukų vėjas parašė:
    Tame straipsnyje pradžioje rašoma, kad uždėjus naujagimį ant svarstyklių su nenukirpta virkštele galima stebėti, kaip jis per kelias minutes pasunkėja 100g ir daugi…

Kai bandau nueiti į straipsnius, minimus informuotame pasirinkime, man meta klaidą. Šiaip ar taip, info ne naujesnė nei 2013 m. Galėtų truputį ir atsinaujinti

2
  4. 2019.04.18 15:06 (prieš 1 mėn.)

shypsenyte parašė:
    As siandien labai panasiai susimąsčiau,dar po kazkuriuo postu komentarus pasiskaiciau su skundais kaip blogai Lietuvoje gimdyti. O tada kazkaip pagalvojau..tiek is …

As pati gyvenu UK ir palaikau sprendima, kad po apziuros gimdyve issiunciama namo, jei aiskiai matyti, kad greit nieko nevyks. As irgi mieliau leisciau laika namie (dar pasistengciau numigti ir sukaupti jegas), o ne klausyciau rekianciu ir staugianciu moteru ir pati stresuociau. As pati turejau nemazai bedu del savo sveikatos nestumo metu - visais atvejais buvau apziureta, gavau extra scan ir tyrimus. Ne karto nelaukiau savaites ir nebuvau isspirta is ligonines. Is mano asmenines patirties - skundziasi dazniausiai tos, kurios turi kalbos barjera. Kad ir siandien, porele iskele tokia drama ligoninej, kai realiai jiems tereikejo is anksto paskambint ir nebutu buve jokiu bedu. As pati, kaip verteja ligoninese, galiu drasiai teigti - 90% nepasitenkinimo UK medikais vyksta del kalbos barjero.

8
  5. 2019.04.18 15:18 (prieš 1 mėn.)

Zivilekkk parašė:
    As pati gyvenu UK ir palaikau sprendima, kad po apziuros gimdyve issiunciama namo, jei aiskiai matyti, kad greit nieko nevyks. As irgi mieliau leisciau laika namie …

As ne tik apie uk,bet apskritai daznai girdziu,kad tarkim be 12sav net nelaiko nescia,o lt zinau ne viena vaika,kurio kitoje salyje paprasciausiai nebutu,nes bedos prasidejo labai anksti,medikai nepaliko naturaliai atrankai ir dabar auga sveiki,stiprus vaikai as nekalbu apie isleidima namo kai kaklelis atsidaręs 2cm ir laukti dar ilgai..pati bandysiu isbuti namie kiek imanoma ilgiau nemegstu ligoniniu viena pazistama uk nuvaziavo gimdyti neatsimenu kiek ten jai buvo atsidare na bet jau nemazai,ne pora cm ir liepe eiti lauk. Tai vaikstinejo aplink ligonine ir lauke.. O kai nestumas jau didesnis,tai aisku visur ziuri

6. 2019.04.18 15:29 (prieš 1 mėn.)

shypsenyte parašė:
    As ne tik apie uk,bet apskritai daznai girdziu,kad tarkim be 12sav net nelaiko nescia,o lt zinau ne viena vaika,kurio kitoje salyje paprasciausiai nebutu,nes bedos …

Gal kazkuriai skaitanciai pravers - taip, UK visi apsilankymai ir scan prasideda apie 12 savaite. Taciau - esant kraujavimui, blogai savijautai - tikrai galite scan gauti anksciau. Tiesiog reikia informuoti savo GP arba midwife pirmo apsilankymo metu (kas priklausomai nuo poliklinikos, buna apie 8 savaite). As vertejauju merginai, kuri gimdys keliu dienu skirtumu nei as, tai ji gavo scan ir pilna apziura 7 nestumo savaite, nes 6 savaite pasirode kraujo. Ir tikrai nemynem kryziaus keliu, kad ji gauti. Zodziu - jei nera nusiskundimu busit UK pradeta tikrinti nuo 12 sav, o jei kazkas blogai (nekalbu apie silpnuma ar vemima) - drasiai kreipkites i daktarus
    As manau visur bus zmoniu, nusivylusiu medicina, bet svarbu pastoveti uz save, o ne numoti ranka, kad daktarai niekam tike.

5
  7. Neturim 6 d.
    3 m. 6 mėn.

2019.04.18 16:06 (prieš 1 mėn.)

SimonaIN parašė:
    Laba,kam feritinas buvo mazas,ar skyre siuos vaistus? Man skyre sake kad nelabai kietina vidurius,kaip toms kurios vartojo toleravo organizmas?

man nuo ju baisiai bloga, pykina, visų taip ir nrsugėriau...

8. 2019.04.18 17:19 (prieš 1 mėn.)

Zivilekkk parašė:
    Gal kazkuriai skaitanciai pravers - taip, UK visi apsilankymai ir scan prasideda apie 12 savaite. Taciau - esant kraujavimui, blogai savijautai - tikrai galite scan…

Tikrai manau kazkam pravers..ir as nenorejau pasakyti,kad ten blogi gydytojai..gal taip pasirode is mano pasisakymo. Tiesiog esu susidarius tokia nuomone is pasakojimu,kad ten tiesiog kitoks poziuris. Pas mus irgi visko yra. Kai man buvo 8 sav klinikose manes net nesiteike apziureti ar pakviesti gydytojo. Tiesiog pasake jei persileisi tai persileisi,o gal taip pavargus ir isleido namo. Grizau aisku su asarom ir drebanti..is ryto nuvaziavau kitur kur normaliai priime,apziurejo,pasake,kad su vaisium tikrai viskas gerai ir isvaedino kelias priezastis kodel.gali skaudeti,gavau patarimu,ka daryti ir galiausiai,jei man labai neramu pasiule pasilikti paguleti keliom dienom. Tai visur visko buna

9. 2019.04.18 17:31 (prieš 1 mėn.)

shypsenyte parašė:
    Tikrai manau kazkam pravers..ir as nenorejau pasakyti,kad ten blogi gydytojai..gal taip pasirode is mano pasisakymo. Tiesiog esu susidarius tokia nuomone is pasakoj…

Mums, pirma karta mamytems, visi skausmeliai atrodo baisus as lygiai taip pat nestumo pradzioje, pajutusi menkiausia skausma ar diskomforta, sededavau ir galvodavau - man tikrai skauda ar ne? ir pritariu jums, visada geriau pasitikrint

10. 2019.04.18 17:35 (prieš 1 mėn.)

Na, mamules, patarkit 😅 mano mazyle mazesnio svorio, kokio dydzio drabuzelius detis? 🤔 56? Tevelis musu labai aukstas, o kas jei bus liekna, bet auksta? 😅 56 gal gerai? Nu is didesniu tai neiskris, o mazi gal nebus? 🤔

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.