icevice parašė:
as su megztuku parsiveziau ir siltom kelnem,nes nebuvau pirkus kombenzonobet gali pasiimt
pvz maniskiui patinka kaip jam silta
galetu jauciu su 20 dekiu miegot ir jam gerai
![]()
matai maziukai dar nemoka silumos sulaikyti,tai jiem dazniausiai salta buna
Seip neturetu susalti, nes vistiek is ligonines i masina ir tiesiai namo leksim, bet del visa ko isidejau vistiek





