2015 m. Gegužės mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. 2015.12.17 17:08 (prieš 3 m.)

Silkverpe parašė:
    Del kosyciu "gerimo" noriu pakomentuoti

Jus man atrodo maitinate LW? :)manau man irgi reikes toki buda dandyt,nes jau men beveik bandau,tai tik pamato sauksta ir susiciaupia tai idedu kazka i burnyte tik prajuokinus. Norejau paklaust kaip jus pvz mesyte duodat? Nes darzoves suprantu i rankyte duot mazais gabaliukais ir pagarintas,o kaip kosyte koke per ta maitinuva duodat?

2. Andrius 4 m. 2 sav.
    Marius 12 m. 7 mėn.

2015.12.17 17:12 (prieš 3 m.)

Sakote visai nebeduoti skystu kosyciu? Na pagalvojus teisingai sakote. Neseniai pradejau duoti taip viena kosyte vakare taip kai piktesnis buna ir geriau valgo taip. Gal tada nepratinti.

3. Andrius 4 m. 2 sav.
    Marius 12 m. 7 mėn.

2015.12.17 17:13 (prieš 3 m.)

makarevic parašė:
    Na netiesa kad misini pastoviai reik daryti keltis i.t.t as misiniu maitinu taip pat naktim keliames dabar daznai ;) pas mus radiatoriau nauji turiu termosa kuri…

Saunuole mamytes visdelto susigalvoja kaip sau viska pasilengvinti

4. 2015.12.17 17:14 (prieš 3 m.)

danguzia parašė:
    Sakote visai nebeduoti skystu kosyciu? Na pagalvojus teisingai sakote. Neseniai pradejau duoti taip viena kosyte vakare taip kai piktesnis buna ir geriau valgo taip…

Aš ir kažkur esu skaičiusi, kad negalima maitinti košių iš buteliuko, tik nepamenu kodėl

5. Andrius 4 m. 2 sav.
    Marius 12 m. 7 mėn.

2015.12.17 17:22 (prieš 3 m.)

Ieva B parašė:
    Aš ir kažkur esu skaičiusi, kad negalima maitinti košių iš buteliuko, tik nepamenu kodėl

As nemaitinu is buteliuko as duodu jam gerti is stiklines skystesne kosyte kruopu.

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.12.17 17:24 (prieš 3 m.)

danguzia parašė:
    Sakote visai nebeduoti skystu kosyciu? Na pagalvojus teisingai sakote. Neseniai pradejau duoti taip viena kosyte vakare taip kai piktesnis buna ir geriau valgo taip…

Na taip, mano nuomone vaikams primaitinimas svarbus tuo, kad jie suprastu kad maistas yra "ne pienas" o ir mokintusi su juo susidoroti. TY primaitinimo esme, ne prikimsti pilva bet kokia kaina, bet ismokinti maitintis "kaip zmogus"

Evelina D parašė:
    Jus man atrodo maitinate LW? :)manau man irgi reikes toki buda dandyt,nes jau men beveik bandau,tai tik pamato sauksta ir susiciaupia tai idedu kazka i burnyte…

Mesos dar neduodu, bet mesa paskui duodama sumalus i farsa is is jos "sulipdzius" rutuliuka arba "desrele" arba tiesiog sumalta ir sumaisyta tarp darzoves gabaliuku ir pan. Kai jie ismoks su pirsciukais imti ir isskleisti kumsteli isidedant mazesnius gabaliukus i burna, vadinasi jau bus pasiruose ir smulkesniems "reikalams" - pvz ryziams biriems, farso gabaliukams, uogoms ir t.t.

Nors maniske jau ir dabar uogytes ir zirnius, avinzirnius susirankioja jau

1
  7. 2015.12.17 17:34 (prieš 3 m.)

Silkverpe parašė:
    Na taip, mano nuomone vaikams primaitinimas svarbus tuo, kad jie suprastu kad maistas yra "ne pienas" o ir mokintusi su juo susidoroti. TY primaitinimo esme, ne pri…

Aciu D kaip sudetinga man cia atrodo

8. 2015.12.17 18:01 (prieš 3 m.)

Griv. parašė:
    Mano ir naktim miega, bet va sia nakti 2 val nakties atsikele ir rekt, pasiguldem pas save tai kvakset krykst pradejo paskui vel rekt , bet uzglosciau ir uzmigo,…

Manoji irgi buna prabunda 2-3val, bet paduodu soske, atsigula ant sono ir toliau miega ;)

makarevic parašė:
    Na netiesa kad misini pastoviai reik daryti keltis i.t.t as misiniu maitinu taip pat naktim keliames dabar daznai ;) pas mus radiatoriau nauji turiu termosa kuri…

Paliekat vaika viena valgyt misinuka nakti? Pries kiek laiko naktini misinuka pasiruosiat?

9. 2015.12.17 18:24 (prieš 3 m.)

makarevic parašė:

Nebijot, kad gali užspringti?

4
  10. 2015.12.17 18:30 (prieš 3 m.)

laurasadz parašė:
    Manoji irgi buna prabunda 2-3val, bet paduodu soske, atsigula ant sono ir toliau miega ;)

Jum gerai jusu soske ima, mano nepripazysta

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras