2017 m. Liepos m. Mamukai :) (Archyvas iki 2017.06.29)

1. Giedre111
    2017.06.29 14:32 (prieš 6 mėn.)

Kamėja (angeliukas danguje) 6 mėn. 1 sav.

2017.06.29 14:32 (prieš 6 mėn.)

Na info is santatu, gimdymo metu reikia tureti savus marskinius, sese gavo komercine palata, sake labiausiai skaudejo kai tikrino kiek cm atsidare, kai saremiai kartodavosi kas 10min tada isvaziavo gimdyti, buvo 5cm atsidarymo, kai nuleido vandenys tada smagumai prasidejo pats pikas skausmo, bet iskentejo be epiduro, sako jau nebenorejau kad vyras net lystu i akis o kai stumimas jau prasidejo nieko ten nebejutai tu smausmu o tik didelis fizinis darbas, sunkiausia sake kai pusiau buna islindusi galvute ir kokius 3 kartus is eiles reikia stumti kiek gali tai va skatinti neskatino, labai priklauso ant kokio kolektyvo pakliuni gimdyti ir kaip du tavim elgiasi uzdejus leliuka buvo valanda laiko uzdetas poto svere matavo,plysimas buvo giliau ten siuvo. Tai info visa susirinkau kas kaip ir kas manes mazdaug laukia

5
  2. Giedre111
    2017.06.29 14:35 (prieš 6 mėn.)

2017.06.29 14:35 (prieš 6 mėn.)

Kara23 parašė:
    Nu aš nemačiau tos adatos... Bet jis sako, dabar kišiu labai stora adatà o aš galvojau tu tik kišk greičiau

Taip neturetu komentuoti pacientei ir streso netruksta o dar su tokiais komentarais

3. User has not uploaded an avatar
    2017.06.29 14:36 (prieš 6 mėn.)
    2017.06.29 14:36 (prieš 6 mėn.)

Nu man atrodo, kad ta aviečių lapų arbata tikrai kažką daro! Vakar išgėriau puodelį ir naktį nugaros ir pilvo skausmai su pilvo kietėjimu kas 7-10 min (paruošiamieji???), šįryt vėl išgėriau, dabar vėl tie patys skausmai užėjo. Turbūt nebegersiu jos šiandien daugiau 🤔

4. Giedre111
    2017.06.29 14:41 (prieš 6 mėn.)

2017.06.29 14:41 (prieš 6 mėn.)

Taip cia paruosiamieji ir man taip yra jau 2sav, o sia sav is vis tik atsisedi ar atsiguli ir vienas sonas iskyla pilvo ir kieta kieta pasidaro ir vel atleidzia, pvz mano sesei db taip buvo lb kietejo pilvas ir dar pilvo apacioje didelis maudimas atsirado kas 10min kzzkur, reiskiasi jau prasidejo veikla

5. 2017.06.29 14:42 (prieš 6 mėn.)
    2017.06.29 14:42 (prieš 6 mėn.)

sandaliuke parašė:
    Nu jaučiu svarbiausia nepamatyt tos adatos, nes apslobčiau iš baimės🙈🤦😂😂

Speju jau cia niekaip neitakosi🤦‍♀️ Bet pasakojo akusere, atvaziavo viena mergina tik pasitikrint nes ale truputi maudena atsidarymas buvo 9,5cm Sako truputi maudzia🤦‍♀️😂 Nu jo galvoju...😂😂😂
    Ai man jau tas pats buvo kà jis sake, tik bijojau labai sujudeti, kad neprisidaryt sau bedu... ir tikrai taip skaudejo, kad norejau, tik kad greiciau suleistu ir nerupejo ka ir kaip sako bet dabar kai visos taip paraset del to komentaro jo, tai susimasciau, kad tikrai nekazka

Man jau atsidare kaklelis beveik pilnai, laukiu kol vaikas isistatys normaliai, dar vaistu suleido💃 sakau reiketu pasnaust pries visa smaguma🤦‍♀️🐳🐳

10
  6. Giedre111
    2017.06.29 14:45 (prieš 6 mėn.)

2017.06.29 14:45 (prieš 6 mėn.)

Cia aplink tik gimdo netgi tiesiogiai mums cia tai net neramu pasidare kada gi man

7. Zirzė
    2017.06.29 14:51 (prieš 6 mėn.)

8 m. 2 mėn.

2017.06.29 14:51 (prieš 6 mėn.)

Kara23 parašė:
    Nuleido vandenis... Dar vis tie patys 4cm. Juokauja gal nxxxx. Bet dabar skausmelis koks... Laukiu epiduro kol ateis, nes mirsiu per sekanti saremi. Vyras jauciu tu…

Pykina, nes kaklelis veriasi. Niu nieko, viska gi istversite, pagalvokite jums tai skauda, bet kaip jusu leliukui skauda, kad net kalvos kaukuole prasiskiria. Taip kad reikia galvoti taip,kad viska istversite,kad tik tam mazam angeliukui viskas lengviau butu :))

sandaliuke parašė:
    Hmmm, kaip įdomiai O kur čia galima dujom pakvėpuot?? Nes VGN sakė nėra...

Drauge pernai gimde santaruose, sake jau nebeduoda duju, jos linksminamosios tokios. Dave man kauke pajungta prie baliono, ir tik vos kelias sekundes gali ikvepti saremio metu, nes atsijungti negali turi buti samoninga. Gal kauno klinikose iki siol tai praktikuoja.

Kara23 parašė:
    Nes tas anezteziologas suletintas🤦‍♀️ Visai neskubejo...🤦‍♀️ Nu bet žinot, kai nenormaliai skauda, tai jau atrodo ten kiekviena sekunde svarbi Aš šiaip skausmui p…

Viskas bus gerai, isstumti lengviausia dalis

Giedre111 parašė:
    Na info is santatu, gimdymo metu reikia tureti savus marskinius, sese gavo komercine palata, sake labiausiai skaudejo kai tikrino kiek cm atsidare, kai saremiai kar…

Na va, o ar ne jus vakar raset, kad ten skatina visas is eiles, reikia ar nereikia?

8. auksellis
    2017.06.29 14:54 (prieš 6 mėn.)
    2017.06.29 14:54 (prieš 6 mėn.)

Na ką, po vakaryščio membranų atskyrimo ir daktarės apžiūros ir gleivių kamštis su kraujo priemiša šalinas, žiūrėkit gal tikrai nesulauksiu liepos 6, o ir pupa pati ateis

8
  9. tevudarzelis
    2017.06.29 14:58 (prieš 6 mėn.)

tevu-darzelis.lt 7 m. 7 mėn.

2017.06.29 14:58 (prieš 6 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2017-m-liepos-m-mamukai-4

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.