2018 m. Liepos stebuklai (Archyvas iki 2018.06.29)

1. Pauliukas :) 2 mėn. 6 d.
    Adomukas :)* 2 m. 1 mėn.

2018.06.19 20:14 (prieš 3 mėn.)

Ajilem parašė:
    Aš iš Gargždų ☺

la mour parašė:
    Klaipėda.😉

Soniaa parašė:
    Aš iš Šilutės, o Klaipėda antri namai, nes ten dirbau. 😀

utvak parašė:
    Aš iš Gargždų

Remigute26 parašė:
    aš iš Gargždų

AgneHill parašė:
    Jau gal kartojuosi , as irgi is Silutes ;)
    ;))

GretaŽum parašė:
    aš iš Skuodo, bet tikriausiai gimdysiu Klaipėdoje vis neapsisprendžiu gal vis gi rinktis Kretingą 😊

dzess parašė:
    Ligos istorijoje paminėtas tik kliniškai siauras dubuo,o to kad yra gimdoje pertvara ir jos niekas nematė iki kol neprapjove niekas nepaminejo,kad trukdė pralysti l…

Siūlai Klaipėdos gimdymo namų temutėj užklaust mamukų. Tikrai bus, kas tarėsi Nes tikrai mačiau, kad moterys tą tema kalbėjosi..man neaktualu, tai nelabai sekiau, bet užklausus atsakymo sulauksit poros dienų bėgy

egle84 parašė:
    Kretinga. Gimdysiu Kretingoj

Niu smagu, kad bent šiek tiek pajūriečių
    O tai čia vis Kaunas/Vilnius

Mums biškį ir su pasirinkimu paprasčiau.. vieni GN Klaipėdoje ir pagirtieji Kretingos nelabai ir yra iš ko rinktis ar ne?

2. Berniukas 2 mėn. 2 sav.
    Sūnus 15 m. 2 mėn.

2018.06.19 20:37 (prieš 3 mėn.)

Dia15 parašė:
    Ne jus viena tokia, ir as pasirodo ne viena tokia lygiai tas pats ir man... ir gyvenu su viltim kad po gimdymo praeis tie skausmeliai o jei ne :s…

Man antro nestumo metu atsirado kojos skausmas nezmoniskas, tai sake kentek kentek, po gimdymo praeis. Taip praejo, bet persimete i nugara, nieko ten baisaus, pasislinkes slankstelis, bet sukele skausmus. O pasigydyt nespejau, nes treciasis atsuoliavo . Tai dbr po gimdymo tiesiai i mankstas ir masazus

3. V 9 m. 3 mėn.
    N 11 m. 8 mėn.

2018.06.19 20:48 (prieš 3 mėn.)

Raganaa parašė:
    As tai apsiversti nuo vieno sono ant kito net negaliu neatsibudus, ir net verciantis pati su rankom turiu padeti. Nes pvz kojos net negaliu pajudinti is skausmo bun…

Tipine mano situacija...lygiai tas pats,su rankom net kojas kilnoju i vyra kimbuosi kad tik maziau skausmo butu, bet jis nieko nesako iskart pajutes padeda apsivesti o pirmais nestumais nieko panasaus nebuvo, lengvi nestumai buvo...jei ne sis neisivaizduociau kad taip sunku gali buti ...

1
  4. 2018.06.19 21:03 (prieš 3 mėn.)

Eglučiuku parašė:
    Siūlai Klaipėdos gimdymo namų temutėj užklaust mamukų. Tikrai bus, kas tarėsi Nes tikrai mačiau, kad moterys tą tema kalbėjosi..man neaktualu, tai nelaba…

Na,nesvarsciau net kazko labai. Nemato riziku kokiu,tai 2km nuo namu. Buvau praejusia savaite apsiziureti,tokia maloni gydytoja pasitaike.ir tuoj apziurejo,dar pusvalandi pagulejau-rase tonusiukus😊vos neuzmigau,spa Kretingoj😊jokio triuksmo,skubejimo

3
  5. 2018.06.19 21:30 (prieš 3 mėn.)

karole123456 parašė:
    <...> Mano draugei buvo zemai placenta tai prasidejo gimdymas savaite laiko anksciau termino, bet kaip pagimde daktaru pirmas klausimas buvo ar rukei visa nestuma n…

Tai ar ruke, kad placenta pajuodus?

1
  6. 6 m. 10 mėn.

2018.06.19 22:16 (prieš 3 mėn.)

Raganaa parašė:
    As tai apsiversti nuo vieno sono ant kito net negaliu neatsibudus, ir net verciantis pati su rankom turiu padeti. Nes pvz kojos net negaliu pajudinti is skausmo bun…

Man irgi tas pats🙈 vargstu kas nakti, kiekvienas apsivertimas su pabudimu, bet nebedaug liko.

7. 2018.06.19 22:27 (prieš 3 mėn.)

Simbukas parašė:
    Man irgi tas pats🙈 vargstu kas nakti, kiekvienas apsivertimas su pabudimu, bet nebedaug liko.

Mane nemiga turbut neveltui kankina.. Jau visai nebetoli mazylis manau, tiksliau nuojauta sako.. Ir lyg atrodo, kad ciut ciut siulu vandenys laikosi ir tuoj nubegs (4cm.yra) bet terminas tikseti prades anksciausiai nuo 23 d. Ir iki 1 liepos

1
  8. 2018.06.20 02:05 (prieš 3 mėn.)

vofo parašė:
    Tai ar ruke, kad placenta pajuodus?

Žinoma kad ne, tiesiog likus savaitei iki termino jai pagimdzius ji buvo jau pasenusi, o gimdymas buvo labai greitas, ryte isejo kamstis, iskart vyko i ligonine, o ten nuvykus gimda jau 6cm prasiverusi. Todel idomu nuo kada ji pradeda senti budama labai zemai jei savaitei iki termino ji buvo jau net isdziuvusi. Galbut tik jai taip pasitaike, o galbut yra daugiau kam taip buve kad gimdymas prasidetu anksciau ir kokia placentos padetis tuo metu jau buvo.

9. Aleksandr 6 m. 11 mėn.

2018.06.20 03:08 (prieš 3 mėn.)

karole123456 parašė:
    Žinoma kad ne, tiesiog likus savaitei iki termino jai pagimdzius ji buvo jau pasenusi, o gimdymas buvo labai greitas, ryte isejo kamstis, iskart vyko i ligonine, o …

Nezinau, kokia mano placebta buvo. Bet su antru pagimdzius 38 sav., gydytoja ar akusere pasake, kad placenta atrogo kaip 40 sav.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.