G3R2T3 parašė:
Laukiuosi aš berniukų, bet manęs visai neramina ta jų nuteikinėjimo schema. Galų gale aš pati esu bendrosios praktikos slaugytoja, ganėtinai daug apie viską žinau..…
Svarbiausia nusiraminkit ir leiskit gydytojam daryti savo darba. Jei guletumet ne santariskese tai butu galima abejoti gydytojais, bet jei Santariskes ne veltui yra auksciausio lygio ligonine Lietuvoj todel geriausia jums butu atsipalaiduoti ir vaikams siusti tik teigiamas emocijas; Jums dabar geriau nebuti medike, bukit mama
Sutinku kad labai sunku, bet jus stebi, visi ruosiasi ivairiems scenarijams. Situacija kiek suprantu tikrai sudetinga bet siuo metu manau geresnes vietos kur jums siuo metu buti nera todel susikaupkit ir laikykites. Kuo ilgiau pasilaikysit juos pas save tuo jiems bus geriau gimus! O jei jie bus stipresni tai ir jums bus tik lengviau. Sveikateles ir stiprybes tiek jums tiek maziukams!









