Komentuoti
  1. 2018.09.03 13:16 (prieš 2 mėn.)

Egloshke parašė:
    Ar jums padeda ?

As kol kas turejau nusipirkus tik porai savaiciu, tai nepastebejau povekio, aisku reiktu ilgiau panaudoti kad pasijustu kas nors..

2. 4 m. 3 mėn.

2018.09.20 18:12 (prieš 1 mėn.)

Sveikos,pagimdžiau 17d rugsėjo ,o šiandien nežinau kas yra verkiu,truksta dėmesio ,net tėcio ir mamos noreciau apsikabint... Be sustojimo verkiu,baisus tai dalykas. Norisi visko kas buvo ankščiau...Kaip nebeverkt ?

3. Spurgeliukas:) 2 m. 2 mėn.

2018.09.20 19:59 (prieš 1 mėn.)

Nykute parašė:
    Sveikos,pagimdžiau 17d rugsėjo ,o šiandien nežinau kas yra verkiu,truksta dėmesio ,net tėcio ir mamos noreciau apsikabint... Be sustojimo verkiu,baisus tai dalykas.…

Jums baby blues lb daznai po gimdymo taip buna. Turetu susitvarkyti, kol hormonai gris i vezes ir “prisijaukinsit nauja rutina”. 🎈
    americanpregnancy.org/first-year-of-life/baby-blues/

1
  4. 2018.09.21 11:47 (prieš 1 mėn.)

Nervu sistemai labai padeda B grupes leidziamas vitaminu kompleksas Neurorubin.

5. 4 m. 3 mėn.

2018.09.21 20:02 (prieš 1 mėn.)

Spurgeliss parašė:
    Jums baby blues lb daznai po gimdymo taip buna. Turetu susitvarkyti, kol hormonai gris i vezes ir “prisijaukinsit nauja rutina”. 🎈

Manot praeis greit ?

6. Spurgeliukas:) 2 m. 2 mėn.

2018.09.21 22:23 (prieš 1 mėn.)

Nykute parašė:
    Manot praeis greit ?

Turetu, juk dar ne savaite nepraejo po gimdymo. Man ligonineje akuseres sake, kad gali buti asaru is niekur... ir buvo tikrai. jei uzsitestu tuomet jau reiketu pasitarti su gydytoju
    Neuzsiskleskit, kalbekites apie savo emocijas, ir stenkites ilsetis. Viskas bus gerai 🎈

1
  7. 2018.09.22 10:51 (prieš 1 mėn.)

Nykute parašė:
    Sveikos,pagimdžiau 17d rugsėjo ,o šiandien nežinau kas yra verkiu,truksta dėmesio ,net tėcio ir mamos noreciau apsikabint... Be sustojimo verkiu,baisus tai dalykas.…

aš irgi verkdavau gal kokias 3-4 savaites,bet praėjo savaime.neliudekite;)

1
  8. 2018.10.22 22:09 (prieš 3 sav.)

Labas, kaip senai buvau uzsukusi i sita tema! pasiskaiciay naujus komentarus, todel noriu ir parasyti visosms, tikiuosi, kad perskaitysite ir kazkam mano patarimai pades! visu pirma noriu pasakyti, kad nebijokit Jus tu vaistu! siuolaikiniai antidepresantai TIKRAI nepadaro zmogaus zombiu, nesukelia priklausomybes ir tik PADEDA. tikrai tikrai. nesikankinkit. o tas nerealumo jausmas, ,,apsiblausimas, yra ne kas kita o nerimo ir depresijos simtomas, tikrai ne vaistu pasekme (na aisku, nezinau, ka tiksliai vartojate, bet siuolaikiniai antidepresentai tokie kaip cipralex
    pvz to nedaro). zodziu ka norejau pasakyti, bloga psichologine bukle yra tokia
    pat liga, kaip ir visos kitos, kurias mes tai gydome vaistais. todel ir cia reikia gydytis. sutriko seratojino gamyba, todel jeigu problema istiesu yra, ja reikia spresti, ir deja, cia arbatos ir Dievas nepades. patikekit, issigydysit, pasveiksit ir pamirsit. kam gyventi su nerimu, blogom mintim, blogom nuotaikom, jeigu galima gyventi be to. as pati susiduriau su depresija ir nerimu. ir tikrai gailiuosi tik vieno, kad nepradejau gydymo anksciau. ir xanax irgi - nera blogas vaistas kai tau labai blogai ir kai jis vartojamas su saiku, pagal gydytojo nurodymus ir mazomis dozemis! linkiu visoms pasveikti! :*

3
  9. Vaikiukas 3 m. 5 mėn.

2018.10.23 00:37 (prieš 3 sav.)

Violack parašė:
    Labas, kaip senai buvau uzsukusi i sita tema! pasiskaiciay naujus komentarus, todel noriu ir parasyti visosms, tikiuosi, kad perskaitysite ir kazkam mano patarimai …

Pritariu.Jeigu zmogus serga rimtai,tai ir gers vaistus,ir gydysis.Ypac jeigu serga sunkia forma.Nes tai liga.
    Bet mano nuomone,daug kas depresija painioja tiesiog su nuovargiu, bloga nuotaika,veiklos nebuvimu,monotonija gyvenime.
    Tokiu atveju padeda ir pasivaiksciojimai,ir veikla nauja, ir arbateles..
    Depresija sergant niekas neteikia dziaugsmo.Nedziugina anksciau dziuginusi veikla.Ir gydytis reikia del saves ir artimuju.
    O jeigu tai ne depresija, tai tikrai pades ir paprasciausios priemones.Tarkim jeigu sportuot patinka, galima i sporto kluba uzsirasyt, jeigu gamta patinka, pasivaiksciojimai.;)
    Mano nuomone depresija nurasoma kaip ne liga tik delto, kad daug kas nesergantys ja sau patys diagnozuojasi

1
  10. Danas 10 m. 8 mėn.

2018.11.06 06:35 (prieš 1 sav.)

Sveikos, tėvu darzeli lankiausi prieš 5 metus kai laukiausi ir pagimdžiau dukryte taigi atleiskit jei kas netaip.
    Man prieš 8 mėnesius atrado nustatė net Nzn kaip tiksliai išsireikšti depresija, uzleista, sako po gimdyvine.. dukrytei 4 metai o man po gimdyvine depresija.. esmė tame kad man tikrai su galva negerai buvo.. kuris laikas baremes su vyru, vaikai siaubingai erzino, ne rasdavau nei su vienu bendros kalbos, buvau pikta, irzli, pavargusi, bauksti ir pan.. amžinai kamuodavo panikos priepuoliai, dusulys, nors aparatai rodydavo pilnai deguonį, aukštas spaudimas, migrena, širdies ritmo sutrikimai, per 4 metus turejau 4 kartus, parai, širdies ritmą fiksuojanti aparatą ir nieko konkretaus nerasdavo.. jauciuosi netinkamą būti mama, žmona, dukra, seserimi ir pan.. negraži, neprotinga, nieko nebaigusi, nesugebu nemoku ir pan.. niekam nieko nesakiau.. seip esu ganėtinai linksma, žaisminga ir aplinkiniams neatrodau depresuojanti.. todėl ir pati jauciuosi susivėlusi.. kol mano pačios mintys mane išgąsdino ir nuėjau pas daktare.. pasnekejus, sako panašu į depresija, rimtesnė, uzleista išrašė vaistuku..
    geriau apie du mėnesius kai pajutau pagerėjimą, dangus pazydrejo, žole pazaliavo ir panasiai.. vaikai apsikabina dabar nuolatos ir kužda kad mane myli.. su vyru santykiai susitvarkė, apie skyrybas net baisu pagalvoti tiek jam tiek man.. viskas kaip ir gerai.. bet va arba mane ruduo veikia arba man vaistai nebepadeda.. geriu juos jau 8 mėnesiai.. ir kažkoks netikrumas grįžta.. kaip viskas vyksta geriant antidepresantus? Kada suprasti kad jau pasveikai jei kekviena diena išgeri linksminancia tablete? Vasara buvau nustojusi mėnesiui gerti tabletes tai po kokiu dviejų savaičių grįžo senoji aš.. kaip žvėris.. vaikai išsigandę.. tai supratau kad dar man nėra gerai.. vėl pradėjau gerti ir siela nurimo.. bet va iškyla tokiu klausimu.. aš Anglijoj gyvenu, čia negaliu išsakyti daktarei visko kas vyksta ir pan.. Nzn gal turit kokiu komentaru? ar man tikrai ta depresija.. miegas, šopingas, šokoladas nepadeda..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras