Fathiyah parašė:
Visad perkam be laktozes, pienas visiskai nesiskiria nuo iprasto🤔
Na aš kiek radau ir bandžiau, tai tikrai skiriasi. Vaikas net negėrė jo.
Fathiyah parašė:
Visad perkam be laktozes, pienas visiskai nesiskiria nuo iprasto🤔
Na aš kiek radau ir bandžiau, tai tikrai skiriasi. Vaikas net negėrė jo.
galadriel parašė:
Na aš kiek radau ir bandžiau, tai tikrai skiriasi. Vaikas net negėrė jo.
As lidle perku, pabandykit is ten ;)
Fathiyah parašė:
As lidle perku, pabandykit is ten ;)
Nėra pas mus Lidl'o
1 testuotojų vertinimai
15 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai