Booom parašė:
Sveikos. Situacija tokia: su vaikinu turėjome nesaugius lytinius santykius. Kadangi ciklas kiekvieną mėnesį skiriasi 3 dienom anksčiau, vėliau arba tą pačią dieną, …
Galbut taip organizmas i tablete sureagavo?
Implantacinis kraujavimas yra vienas pirmųjų nėštumo požymių, kylantis kiaušinėliui tvirtinantis gimdoje. Skaityti
visą straipsnįBooom parašė:
Sveikos. Situacija tokia: su vaikinu turėjome nesaugius lytinius santykius. Kadangi ciklas kiekvieną mėnesį skiriasi 3 dienom anksčiau, vėliau arba tą pačią dieną, …
Galbut taip organizmas i tablete sureagavo?
Padėkit, nes baigiu nuprotėti... užvakar buvo 9 dpo... vakare nuėjusi į tualetą pamačiau kažkokią tamsesnę spalvą nei įprasta kelnaitėse (bet ne ruda, tokia tamsiai geltona), o vakar (10 dpo) vėl vakare nuėjusi į tualetą pamačiau kelnaitėse kelias mažytes rudo kraujo dėmes... o šiandien vėl nieko... ar čia gali būti, kad buvo implantacija? ar normalu, kad šiandien jokių tepliojimų nebėra?
Speegliooke parašė:
Padėkit, nes baigiu nuprotėti... užvakar buvo 9 dpo... vakare nuėjusi į tualetą pamačiau kažkokią tamsesnę spalvą nei įprasta kelnaitėse (bet ne ruda, tokia tamsiai…
O NT bandet daryt? Siulyciau ta padarut ;)
Speegliooke parašė:
O ne per anksti nt? jeigu tik vakar implantacija buvo (jeigu ten is tikruju ji buvo)? Iki planuojamu mm dar savaitė![]()
O kodel nepabandzius. Kuri dpo yra? Kai kuriom anksti rodo
Westa parašė:
O kodel nepabandzius. Kuri dpo yra? Kai kuriom anksti rodo
rytoj bus 12 dpo... mano ciklas 31 diena... bet jaučiu reikia tą brangų pirkti testą kur rašo, kad prieš savaitę parodo ar tiks ir paprastas?
bet po tiek tusciu testu taip baisu nusivilti... vakar kai pamaciau ta krauj tai galvojau sirdis issoks is krutines... taip laukiam savo stebuklo, kad taip baisu ir vel nusivilti...
Speegliooke parašė:
rytoj bus 12 dpo... mano ciklas 31 diena... bet jaučiu reikia tą brangų pirkti testą kur rašo, kad prieš savaitę parodo ar tiks ir paprastas?![]()
Jeigu jums 12dpo tai jūsų dienos turėtų būt už 2-4 dienų, mm po ovuliacijos būna 14-16dpo, kažką jūs ne taip skaičiuojat ar turit grafiką?
Vajana parašė:
Jeigu jums 12dpo tai jūsų dienos turėtų būt už 2-4 dienų, mm po ovuliacijos būna 14-16dpo, kažką jūs ne taip skaičiuojat ar turit grafiką?
tevu-darzelis.lt/rk141872@180510dcc84
Va mano grafikas tai taip va turėčiau 4dienį ar 5dienį susirgti
Šiandien pasidariau testą... tuščia
10 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
4 testuotojų vertinimai