2017 m. Kovo mėnesio mamytės (Archyvas iki 2018.03.27)

1. Deivinna
    2016.06.19 15:24 (prieš 2 m.)
  2. Emutea
    2017.11.04 19:41 (prieš 10 mėn.)
    2017.11.04 19:41 (prieš 10 mėn.)

Mano vaikui tai pabosta su tuo pačiu zmogumi ir jis pradeda zirzti, kai bunam pas vyra kaime, tai kartais kai iseinam dirbt kazkokiu darbų ir jis lieka su anyta, tai buna patenkintas linksmas kokia valanda, paskui atrodo, kad perpranta ta žmogų ir jam darosi nebeįdomu su juo ir pradeda zirzti, tik ateina kitas zmogus, ji pradeda kalbinti - sypsena iki ausu visas vel patenkintas

3. Mimm
    2017.11.04 19:42 (prieš 10 mėn.)
    2017.11.04 19:42 (prieš 10 mėn.)

.irisiukas. parašė:
    Man irgi is karto paranoja isijinge

Maniškės abi ekstravertės, tik duok joms vaizdų, žmonių, triukšmo.. visur geriau negu namie čia biškį tėvelio genai prasimušė nes aš totali intravertė..
    Dar variantas, kad tiesiog dažnai mato anytą ir prisiriša prie jos, todėl džiaugiasi kai ji pasirodo bet vienareikšmiškai, kūdikiai per pirmus metus labiausiai prisiriša prie mamos, arba kažkokio kito vieno prižiūrinčio asmens. Stipriausiai prie to vieno. O megzti ryšius su daugiau žmonių jau vėliau išmoksta..
    Ir teisingai parašė kažkas, kad su mama vaikas būna toks, koks yra, su visom savo emocijom. O prie kitų žmonių dažnai moka prisitaikyti ir būti 'geresnis'.
    Beje, dar bus mamyčiuko etapas! Vat tada norėsit, kad bent su kuo pabūtų, nes mano vyresnėlė niekur manęs neišleido. Jeigu į kitą kambarį eidavau, o ji tarkim likdavo su tėčiu - didžiausia tragedija būdavo čia apie 1,5metukų mums buvo. Tai dar viskas priešaky! O vaikas myli savo mamą besąlygiškai, jis realiai savęs net nesuvokia kaip atskiro žmogaus, o tik kaip sąjungą su mama. Čia ir yra nuostabiausias dalykas.. ta tyra meilė

5
  4. Paulina_89
    2017.11.04 19:50 (prieš 10 mėn.)
    2017.11.04 19:50 (prieš 10 mėn.)

Mimm parašė:
    Maniškės abi ekstravertės, tik duok joms vaizdų, žmonių, triukšmo.. visur geriau negu namie čia biškį tėvelio genai prasimušė nes aš totali intravertė..

O mes intravertai bet vaikelis kol kas visiskas ekstravertas. ???

5. indryciukas
    2017.11.04 20:13 (prieš 10 mėn.)
    2017.11.04 20:13 (prieš 10 mėn.)

Oj aciu labai! Net nezinojau kad buna jau pagamintu misinuku?Tikrai cia butu geras variantas tad pasidomesiu??

6. Emutea
    2017.11.04 20:27 (prieš 10 mėn.)
    2017.11.04 20:27 (prieš 10 mėn.)

Mimm parašė:

Ne i tema, bet jus visada taip graziai parasote, padrasinate, labai malonu visada skaityti tai ka jus parasete

indryciukas parašė:
    Oj aciu labai! Net nezinojau kad buna jau pagamintu misinuku?Tikrai cia butu geras variantas tad pasidomesiu??

As buvau maximoj radus paruosto aptamil, bet gal ir kitokiu firmu yra net buvau nusipirkus irgi jeigu kas atsitiktu, bet neprisireike, kai buvo kruties streikas norejau duoti, bet buvo pasibaigęs galiojimo terminas, tai liko vaikas neragaves misinelio

7. User has not uploaded an avatar
    2017.11.05 05:14 (prieš 10 mėn.)
    2017.11.05 05:14 (prieš 10 mėn.)

Sveikos dar karteli,daugelis is Jusu jau augina ne pirmus vaikucius,tad tures ka patarti dviem klausimais..
    Taigi 1- iki 5menesiu laukas ir vezimukas buvo musu geriausi draugai,bet ta 5 menesi panicka eme sestis,nebenorejo guleti,guldoma rode baisu nepasitenkinima,tad nusipirkom sportinuka,ok,liux dvi savaites vazinejom abi patenkintos,bet po tu dvieju savaiciu ,tai cia jau du gerus menesius dukra kategoriskai atsisako sedeti tam vezime Dabar jauciuosi ikalinta tarp 4 sienu,nes anksciau tik papusryciave saudavom ilgam pasivaiksciojimui,as su kava,dukryte parpdavo pora valandu,o dabar vos isodinu asaros,riksmai,iseinam su teciu tik,nes as panesti ilgai negaliu,pabunam 30min ir namo..Nezinau, vyras kalbina vezima nauja pirkti,bet as prisibijau,o jai ne vezime esme?Ar buvo kurios vaikutis uzstreikaves pries vezima?O gal pakeitus vezima problema isisprende?
    Kitas klausimas tai primaitinimas,zodziu,startavom ispudingai ,valge ir makalaines ir gabaliukais,bet po menesio susirgo tridiene,veliau persalo,visiskai atsisake kieto maisto,na ,del ligos galvojau,bet to pacio pm per para isgeria tik 500ml kartu 100-120ml..Zodziu jau antras menuo kai sitaip mazai valgo,o vos pavalgius,kad.ir keleta sauksteliu koses ar pm ima purpset kaip is patrankos ir labai smardziai,ar gali but kas su skranduku netaip?Ar tas purpsejimas normalus reiskinys?Ryte buna pasipraso pm,girdziu kaip tuscias skrandukas gurgia,patraukia 20-30ml uzsipurpsi ir daugiau nebevalgo???Eisim 19 diena.pas daktaryte,tai butinai pasitarsiu,bet dabar kaip man baisu,dukra rodoos oru gyva buti galetu ..

8. zujkute
    2017.11.05 05:30 (prieš 10 mėn.)
    2017.11.05 05:30 (prieš 10 mėn.)

Vitalija1111 parašė:
    Sveikos dar karteli,daugelis is Jusu jau augina ne pirmus vaikucius,tad tures ka patarti dviem klausimais..

Gal dantukai dygsta, todėl nėra apetito?... Su sūnumi panašiai buvo, tyremes daug kur , bet viskas gerai, na ir db jam beveik 3m bet kudutis, mažai valgo, tiesa buvo taip, kad nieko nevalgė, tada vėl pradėjome ieškoti priežasties ,tai nustatė refliuksa, pagerus vaistuku situacija pasikeitė, pradėjo valgyti, aišku porcijos pagal jį visvien smulkus berniukas

9. User has not uploaded an avatar
    2017.11.05 05:46 (prieš 10 mėn.)
    2017.11.05 05:46 (prieš 10 mėn.)

zujkute parašė:
    Gal dantukai dygsta, todėl nėra apetito?... Su sūnumi panašiai buvo, tyremes daug kur , bet viskas gerai, na ir db jam beveik 3m bet kudutis, mažai valgo, tiesa buv…

Dygsta dantukai 4,labai paburkusios dantenos..Kazkaip nepagalvojau,kad del ju buti galetu,o sakykit kaip su tais bezdukais?Normalu,kad tiek daug?

10. User has not uploaded an avatar
    2017.11.05 06:52 (prieš 10 mėn.)
    2017.11.05 06:52 (prieš 10 mėn.)

Vitalija1111 parašė:

Mano dvieju draugiu vaikai nesededavo vezime,kai tik pradejo patys atsisesti. Tai isprende reikala su nesykle.iki 10men iseidavo su nesykle i lauka.uzmiega benesant ir tada guldo i vezima.kai nebepanese,pora menesiu tikrai sedejo tarp keturiu sienu,kol pradejo vaikscioti...
    O del pilvo putimo,reiktu ismatas nuvezti istirti. Galbut yra geruju zarnyno bakteriju disbalansas. Tai tiesiog reiks pagerti geruju z bakteriju ir tiek.
    O apetitas ir pas mus buvo sutrikes,kai vienu metu dygo keturi. Ka pastebejau,koses valgydavo atsalusias. Patys siltas maistas provokuodavo maudima

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.