2019 m. Gruodžio mamytės ❤️ (Archyvas iki 2019.06.09)

1. 2019.05.19 21:49 (prieš 1 mėn.)

Selga parašė:
    Darytis verta - man 11 sav. ir jau turim NIPT rezultatus, zinom lyti ir esam ramus del 10 ligu, kad low risk. Drasiai ir ramiai eisiu i prenataline patikra.

Ejot pries tai pas genetika konsultacijai? Jeigu rizikos nera, ar galima pas genetika papulti be siuntimu? Ir gal kas galetu parekomemduoti koki Kaune.

1
  2. 2019.05.19 22:25 (prieš 4 sav.)

Nu zinokit niekaip nesuprantu man 2-3sav taip niesti blauzdas , kad nebegaliu, kasaus ir kasaus atrodo kad vos ne iki krauju galeciau uzsikasyti,.ar kam yra kad kunos dalys kurios pradejo niesteti pastojus?.kas tai galetu buti...

3. 2019.05.19 22:46 (prieš 4 sav.)

MerloOo parašė:
    Man pamenu strenas skauudet pradėjo. Ir naktį pabudau su krauju. Bet man dėl to kad hematoma buvo. O jus manau tiesiog sienelės kraujagysles pažeidėt. Aišku jeigu j…

Dabar pastebėjau kraujo siūlelių, bet labai nedaug. 🙄

4. 2019.05.19 22:48 (prieš 4 sav.)

Garela221 parašė:
    Sveikos! Pasimylėjus šiandien su vyru pastebėjau kraujingas išskyras , na to kraujo ten vos tebuvo,matėsi rausvos išskyros tiesiog. Kaip manot, kažkas gali būti neg…

Man irgi taip buvo 6 savaite, net kreias dienas tesesi tai nuejau pas daktare, padare echoskopija. Laimei, viskas gerai.
    Ir jus nedelskit.

5. 2019.05.19 22:51 (prieš 4 sav.)

Paskalis parašė:
    Man irgi taip buvo 6 savaite, net kreias dienas tesesi tai nuejau pas daktare, padare echoskopija. Laimei, viskas gerai.

Aš prieš savaitę su tais tepliojimais vykau į ligoninę, bet prieš tai nei sekso nebuvo, nei dar kažko, tiesiog turėjau streso ir atsirado po kiek laiko kraujingu išskyrų. Tai gydytoja ten pasakė " mažiau triesti "...

1
  6. 2019.05.19 23:12 (prieš 4 sav.)

Garela221 parašė:
    Dabar pastebėjau kraujo siūlelių, bet labai nedaug. 🙄

As siaip is tu nestukiu, kuri nesuka galvos del kiekvieno pilvo paskaudejimo ar tai sono sudurimo, bet jei jau pastebeciau bent laseli kraujo iskart lekciau tikrintis, ir lai pabando koke pinda daktare man pasakyti "maziau triesti....".

2
  7. 2019.05.19 23:18 (prieš 4 sav.)

KarinaSi parašė:
    Nu zinokit niekaip nesuprantu man 2-3sav taip niesti blauzdas , kad nebegaliu, kasaus ir kasaus atrodo kad vos ne iki krauju galeciau uzsikasyti,.ar kam yra kad kun…

Man irgi beprotiškai blauzdas niešti, jau nebežinau kur ir pasidėt, kad tik nesikasyt

8. 2019.05.19 23:25 (prieš 4 sav.)

Garela221 parašė:
    Aš prieš savaitę su tais tepliojimais vykau į ligoninę, bet prieš tai nei sekso nebuvo, nei dar kažko, tiesiog turėjau streso ir atsirado po kiek laiko kraujingu iš…

Jeigu anksčiau pastebėjot jau kraują, tepliojima, reikėjo visai susilaikyti nuo sekso. Aš tikrai būčiau atsisakiusi. Bet dabar šaukštai po pietų. Aš tai važiuočiau apžiūrai bet kokį kraujo pėdsaką pamačiusi..aišku gal nieko blogo nėra. Bet geriau pasirodyti 😔

9. 2019.05.19 23:35 (prieš 4 sav.)

[email protected] parašė:
    O jus isplestini NIPT daret?

Taip dariausi isplestini Natera Panorama.

1
  10. 2019.05.19 23:36 (prieš 4 sav.)

ryt is nagstyvo ryto skbns y gin kab prasysiu apziuros nerimauju siandien vel pastebejau vos yziurimu kuno spalvos isskyru..i vakara dienos metu ju nebuvo .galvoju kad jau ten tyrineju atydziai tai ir randu 😞
    bet jau nerimas ima virsu nors sirdis rami . vizitaals tik 27 d 😒

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.