avietuke parašė:
Mėnesinius lęšius perka patys žmonės, nes taip pigiau.. žinau ne vieną atveji kai dieninę linzę nešiojo savaitę ar net dvi![]()
Na, as kalbu apie adekvacius zmones, kurie rupinasi savo sveikata ir nenesioja lesiu, negeria vaistu pasibaigus ju galiojimo laikui, ar dar kazkaip saves nezaloja. Kalbant, apie giminaite,nezinau, koks specialistas ja konsultavo, bet nemate ,kad yra astigmatizmas, bet kokiu atveju tai nera labai profesonalu.








