Kiek atostogų priklauso darželio auklėtojai?

Komentuoti
  1. 2 m. 4 mėn.

2017.11.13 08:03 (prieš 1 m.)

Sveikos, esu jauna šitoje srityje todėl prašau patarimo gal kuri man galės atsakyti.
    Dirbu oficialiai darželio auklėtoja, privačiame vaikų darželyje. Esu 3 kurso studentė. Mane domina kiek aš galiu tikėtis atostogų? 2 mėnesiai, ar vis gi mėnuo? Direktorė sako, jog priklauso tik mėnuo, kadangi neesu baigusi mokslų, bet man iškyla klausimas, kad tada auklėtoja irgi negaliu būti, dėl tos pačios priežasties, neesu baigusi mokslų. Prašau apšvieskite mane. Šiuo metu dirbu šiame darželyje pusmetį, o pilna praktika 3 metai beveik. Labai būsiu dėkinga kurios padės.

2. 2017.11.14 12:15 (prieš 1 m.)

Paprasykit parodyt istatyma kuriuo ji remiasi, arba pasiteiraukit darbo inspekcijoj;)

3. 6 m. 9 mėn.

2017.11.21 16:28 (prieš 1 m.)

Dirbu ir as darzelyje (privaciame). Esu baigusi logopedija ir db mokausi ikimokyklini ir priesmokyklini ugdyma. Tad kaip ir neturiu tos reikiamos specialybes, nors jos musu darbe ir nereikalauja. Gavau vasara 2 menesius atostogu.

4. 2 m. 4 mėn.

2017.11.22 13:09 (prieš 1 m.)

Zviozda parašė:

Aš jums pavydžiu.