Joringė parašė:
PriminėtPrieš kelis metus, kai grįžinėjau į Lietuvą, sesės klausiau, ko parvežt, o ji man - Egipto žemės. Aš tik - wtf, kas čia do daiktas, kam tau tų žemių rei…
Nu zinok man 37m ir dabar perskaicius tik suvokiau kad ta Egipto zeme
Tundra pasijauciau.


nuo egipto zemes trauke veida ir aplink lupas plemai nuserpetoja.





