kris007 parašė:
Mano dede yra kunigas..lb puikus zmogus,niekada nepamokslauja tu taip daryk ar kitaip...visada su juo galiu pakalbeti ivairiausiomis temomis ir niekada neesu girdej…
Smerkia ar priekabiauja ne kunigai ir net ne tikri katalikai (pažįstu ne vieną ir jie labai gerbia mano nuomonę), o būtent „katalikai”, kurie žino, kad yra dvi religinės šventės: Kalėdos, kai dovanas dovanoji, ir Velykos, kai dažai kiaušinius, dar kad reikia bažnyčioj (sąmoningai rašau mažąja raide) tuoktis ir vaikus pakrikštyti.







