aksi parašė:
Man taip pat su Mirena atsirado visi šie dalykai: nerimas, panikos atakos ir pan. Man ir neiškart daėjo, kad čia Mirenos darbas. Paskaičiau taip pat užsienio forumu…
Smagu, kad Jums geriau! Labai tikiuos ir aš sulaukt dienos kada jausiuos normali
2 mėn be mirenos, bet nuotaikos ir šiaip savijauta tikrai visai kitokia! Man nerimo bangų dar būna ir jausmo kaip "nesava", bet panikos atakų nebepatyriau. 2 kartus sirgau mm, o blogi pojūčiai būtent prieš jas buvo, paaštrėjo. Na bet tikiuos, kad vis lengvės tie pojūčiai ir galiausiai išvis dings. Sėkmės ir Jums visiškai grįžt į save ir visoms, kam taip pat netiko






