Sermuonelis parašė:
Oij, kaip negerai tokiai maziukei laringitas... na bet guleti ligoninej tai irgi nesaugu, pilna ten visokiu bacilu... jau geriau namie, ir kad jaustu teveliu siluma.Maniske pries savaite pasidare visiskas "rankinukas", tik iseinu is kambario - ir paleidzia "dudas", visada mane stebi kambary, jei kas ja ant ranku paima, ziuri tik i mane, idomu ar ir kitu vaikuciai tokie savininkiski?
Pastebejau cia Ispanijoj beveik nera pirkti Hipp produkcijos, as pirkdavau ryziu, grikiu, soru, avizu koseles. Labai patogu budavo pagamint su savo vaisiais ar darzovem. Cia tik visokios vietines "5 cereals" ar "8 cereals" su vaisiais, medum ir t.t. O gynu, vieno grudo nerandu.
O Lietuviu,rusu nera pard??Arba health shopu,ten tikrai turi but kruopu









