2018 m. lapkričio stebuklai ❤

Komentuoti
  1. 2018.11.18 23:18 (prieš 3 sav.)

Justulka87 parašė:
    Mamos, kurios jau su lialiukais: man idomu kaip jusu vaikuciai uzmiega vakare nakties miegui? Pamaitinat, paguldot i lovyte ir kaip angeliukas uzmiega? O gal tenka …

Maniskis vakare uzmiega praktiskai po maitinimo pakol palaikom truputi staciai kad atsirugtu, nes damaitinam misinuku, ir tada patyliukais idedam i lovyte. Bet kartais tenka ir ant ranku palaikyt, paglostyt kad uzmigtu. Papa irgi duodu, tai jei uztenka pieno, buna uzmiega bevalgant o diena specialiai nemigdom, tai guli budrauja pakol pats neuzmiega

1
  2. 2018.11.19 01:29 (prieš 3 sav.)

Na ką, mamytės, šiek tiek atgavusi jėgas bandysim prisistatyti ir mes. :)🥰
    Taigi, istorija tokia:
    Penktadienį atvažiavom į klinikas, rekomendavus pažįstamai akušerei pasitikrinti "mažylio gimdymo namuose" iškeltą mintį - užbaigti nėštumą. Padarius echoskopą pamatė, kad mano žiogelis nebeturi visai vandenų ir tikrai gana skubu jį skubinti pasirodyti šiame pasaulyje. Nusprendė nakčiai pasiguldyti ir ryte sužadinti gimdymą. Taip ir padarė, tik dar ir nemiegojau beveik visą naktį. Na ir ką, ryte iškėlė mane į gimdyklą, pradėjo "žadinti" vandenų pūslės pradūrimu, o vandenų - nė lašo neišbėgo, o ir per valandą laiko jokia veikla neužsikūrė, tad nusprendė pradėti skatinti oksitocinu (pradžia 9:40). Iki 14val situacija laikėsi ta pati - kaklelis lenktas, 1,5cm ilgio ir 3cm atsidarę. Po dar sekančio kaklelio patikrinimo ir didesnių oksitocino dozių - kaklelis išsitiesino ir turėjome 4cm. Sąrėmiai jau buvo labai dideli ir skausmingi, bet kaklelis labai nejudėjo į priekį. Kol! Nenusprendėm paimti epidiūro. Ir tai buvo geriausias sprendimas, kokį priėmėm. Sugebėjau ir pasnausti, ir apie 23val patikrinus kaklelį, jis jau buvo 9cm atsidaręs. Tada dar vienas 1cm. Ir turėjom laukti stangų. O jų nesulaukėm, tai bandėm patys tą inicijuoti. Į pabaigą baigėsi epidiūro veikimas, o su juo ir sąrėmiai ėmė dinginėti. Jėgų stumti jau beveik neturėjau. Tai tik vis gyrė, kad šaunuolė, ilgai sulaikau kvėpavimą stumiant. Kol paėmė panika ir supratau, kad neišgimdysiu. Personalas irgi gerą pusdienį tarpusavy šnekėjosi, kad turbūt teks baigti operacija. Ir kągi, įdėjusi be proto daug pastangų, noro, klaisydama viso personalo paliepimų, šiaip ne taip išstūmiau tobuliausią pasauly galvutę, skausmingai padūsavau kaip šuo ir... 2018.11.18 03:55 Į pasaulį atėjo mūsų LAIMĖ - MATAS, dar atsinešdamas su savimi paslėptus kelis lašelius vandenų. Truputį plyšau, truputį siuvo, bet tokia laimė atperka viską, net ir vaikščiojimą kaip "paralyžiuotam žiogui" po gimdymo. Per juokus spėliojom akušerė, naujai iškeptas tėvelis ir aš - koks bus svoris. Spėjau, kad 3090g, ir jis būtent tiek ir sveria. Ir yra 52cm ūgio. Labai noriai gimdykloje čiunkė krūtį, ilgai, stipriai. Deja, šiandien niekaip neima krūties. Bet tai tik pradžia. Aš jaučiuosi labai silpnai, bet turėdama jį šalia - tikrai atsistatysiu. Ačiū visoms už palaikymą, tikėjimą ir rūpestį. Labai didžiuojuosi visomis mamytėmis, kurios jau praėjo šį tikrai labai sunkų gimdymo etapą. Ir labai palaikau tas, kurios to dar laukia. Taip, tai labai sunku, bet neįkainojama! Patikėkit. Ypač, kai tėvelis šalia atsistojęs braukia ašaras. Nerealu! 🥰😍😘

21
  3. 2018.11.19 01:38 (prieš 3 sav.)

PlunksnuMuzika parašė:
    Taigi, istorija tokia:

Labai gražį istorija ir manau artimą kiekviensi iš mūsų💖sveikinimai!!!!💞😘😘😘

4. 2018.11.19 02:09 (prieš 3 sav.)

Justulka87 parašė:
    Mamos, kurios jau su lialiukais: man idomu kaip jusu vaikuciai uzmiega vakare nakties miegui? Pamaitinat, paguldot i lovyte ir kaip angeliukas uzmiega? O gal tenka …

Kol kas pas mus betvarke. Nera aiskus laikas kada miegot eina nakti bet daug maz 21-22h kada pati sliauziubi lova paguldzius dukra. Bet buna daug maz taip pakeicu pampi (ir tikiuos kad jo neprikakins) pamaitinu pasnaudzia ant ranku ir dedu i lovyte bet daznai bun kad tenka pasiimti ir dar pasiulyt uzkast kad nezystu. Tiute duosiu bet dar biski laukiu nors kita kart tai atrodo issigelbejimas nes ne valgyt nori o siaip pakabeti

5. 2018.11.19 03:01 (prieš 3 sav.)

PlunksnuMuzika parašė:
    Taigi, istorija tokia:

Didžiausi sveikinimai!!!

6. 2018.11.19 04:04 (prieš 3 sav.)

PlunksnuMuzika parašė:
    Taigi, istorija tokia:

Sveikinimai🤗

7. 2018.11.19 05:25 (prieš 3 sav.)

Justulka87 parašė:

Aptingsta ir pradeda beveik snaust po maitinimo, bet as dar nusinesu sauskelne pakeist po to. Dazniausiai toliau miega padejus i lovyte, bet jei akys placiai atmerktos tada ant ranku bandau uzmigdyt. Nakties miegas ilgiau nei 3 val netrunka,daznai ir kas 2- 2,5 nubunda

1
  8. Karolis 3 sav. 2 d.
    Lukas 13 m. 2 mėn.

2018.11.19 06:17 (prieš 3 sav.)

PlunksnuMuzika parašė:
    Taigi, istorija tokia:

Aukit sveiki, ramiu nakteliu 😀💐🤗

9. 2018.11.19 07:33 (prieš 3 sav.)

AMRe parašė:
    Kiek laiko skaudena?
    Man stipriau jau nuo vakar. Neramu jau. Terminas uz savaites. Labai noretusi dar s…

Nuo savaitgalio

10. 2018.11.19 08:09 (prieš 3 sav.)

PlunksnuMuzika parašė:
    Taigi, istorija tokia:

Ar buvo koks pojutis, kad mažai vandenų? ☺️

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras