2018 m. lapkričio stebuklai ❤ (Archyvas iki 2018.10.25)

1. 2018.10.18 07:30 (prieš 4 sav.)

Dėl gimdos dugno tai pas mane įrašo ant gimdos dugno kreivės ir brėžia per tuos taškus manaja kreive, pati visai neseniai pastebejau😂

1
  2. 2018.10.18 07:34 (prieš 4 sav.)

SimonaZu parašė:
    Kazkur skaiciau kad jau lyg ir nebeprivaloma matuoti gimdos dugno,bet mano gine kaskart matuoja tiek dugna tiek pacio pilvo apimti atsigulus. Tai net nzn ar cia but…

Pries 4sav matavo apimti,dabar pries 2sav buvau jau apimties sake nebereik matuot pagal naujas rekomendacijas

3. 2018.10.18 07:39 (prieš 4 sav.)

Lapkritukas @ parašė:
    Labas vakaras mamytes kaip einu man jau savaite dure ten apacioj imtymia vieta vis suduria? daktaras sake kad taip turi buti .Ir kaip vaikutis juda labai jauciasi k…

Jau trecia savaite ir maudzia ir duria,galvojau tik nepagimdyt iki 37sav,pora savaiciu maudeno ir jau sakiau viskas tuoj tuoj,sekmadieni 39sav bus tai jau turbut ir termino sulauksiu

4. Jorė 5 d.

2018.10.18 08:15 (prieš 4 sav.)

davidbludik parašė:
    O tūlžes rugščių tyrimą ar smdarė? Jis brangus tyrimas tai lb rėtai ndt ligoninej daro, man padarė 4 kartus viršijo nofmą, o kepsnų fermdntai nk neparode , būtinai …

davidbludik parašė:
    O tūlžes rugščių tyrimą ar smdarė? Jis brangus tyrimas tai lb rėtai ndt ligoninej daro, man padarė 4 kartus viršijo nofmą, o kepsnų fermdntai nk neparode , būtinai …

Na ar paleido jus?.

5. 2018.10.18 08:40 (prieš 4 sav.)

I n g a parašė:
    Na ar paleido jus?.

Dar ne jeigu ne bloges paleis penktadieni bet tik iki 38 sav o td gimdymas:/

6. Jorė 5 d.

2018.10.18 08:45 (prieš 4 sav.)

davidbludik parašė:
    Dar ne jeigu ne bloges paleis penktadieni bet tik iki 38 sav o td gimdymas:/

As va kaip tik vaziuoju i ligonine. Bandysiu i stacionara prasytis. Mano gine sake pas mane ne taip daug ir virsija normos tai gal paviks susitart. Jau geriau pavazinesiu nei gulet

7. 2018.10.18 09:56 (prieš 4 sav.)

I n g a parašė:
    As va kaip tik vaziuoju i ligonine. Bandysiu i stacionara prasytis. Mano gine sake pas mane ne taip daug ir virsija normos tai gal paviks susitart. Jau geriau pavaz…

Jo šiaip gerai kad ir pralašintu, man daktare sake net mažas nukripimas nelb gerai nes po savaitės jis gali paketurgubeti:/

8. 2018.10.18 12:57 (prieš 3 sav.)

Ginteva parašė:

Siūlė apgrezima daryt, tai nesutikau. Jei pats vaikas neapsivers, turetu cp daryt, ko irgi nesinori visai..

9. 2018.10.18 13:00 (prieš 3 sav.)

vvika parašė:
    Siūlė apgrezima daryt, tai nesutikau. Jei pats vaikas neapsivers, turetu cp daryt, ko irgi nesinori visai..

Girdėjau kad kartais vaikas pats apsiverčia dar, kartais katės poza pastovekytė daugiau vietos mažiukui bus, linkių kad apsiverstų!

10. 2018.10.18 13:10 (prieš 3 sav.)

Foxxxx parašė:
    Pas mane ta pati situacija.. ryt keliauju apsukimo procedurai

Ar pavyko apsukti?🙂

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.