Justinuke parašė:
As niekada nesiregistruoju, vaziuokit kur jums arciausia ir tikrai priims. Ateisit ten reikes lapuka pasiimt, su registracija ar be registracijos, paspausit be ir i…
Man arčiausia privati klinika sveikatos ratas tirkliskiu gatvėje tai ten ir teks lėkti 😊











