2017.02.23 08:35 (prieš 9 m.)
Aš ir labai džiaugiuosi, jog supo daug žmonių kurie pritarė maitinimui mp. Būdavo meta replika ypač pirma mėnesį ko tik neišgirdau, tai pieną ne sotus, vaikas neprivalgo. Kai atėjo mėnuo laikas pamatė kad priaugo ir telpa į normas jokių kalbų nebuvo, visada sakydavo va mamos pienas pats geriausias. Vyras nuo pat pradžių sakė juk galiu maitinti, nors grizus blioviau kad nesugebėsiu. O teta kuri ismaitino abu vaikus pm išgirdus kad maitinu mp, paskambino ir pasakė jog net nezeciau į PM puse
sako tas pm tukina, keltis naktį taisyti misinuka, sakydavo va pavydžiu tau kad vis dar maitini.
O dabar su vyru pasneku, sakau gaila kad vaikas nebeima ir negeria mp, visai pasiilgau to jausmo. O vyras pasakė, tai palauk antras bus galėsi kiek norėsi maitint
dėl maitinimo viešumoje, tai jei eidavom į kavinę, aš pasisalinu iki wc ir ten pamaitinu, jei pas uosvius, nueinu į kitą kambarį, o jei žinau kad gali prabusti kai kieme busim tai arba nusitraukdavau arba greit iki uosviu nes jie arčiausiai būdavo