Kūdikių ir vaikų ūgio ir svorio diagramos

Vaiko ūgio ir svorio lentelės: įveskite duomenis ir stebėkite savo vaiko vystymąsį.
Daugiau...

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.06.28 16:35 (prieš 11 mėn.)

Va mano mažytė liepos 7d bus 3 metai, 108cm ir 20kg, tad visi vaikai skirtingi, maniškė putli, bet sveika ir normali mergytė, visi vaikai skirtingi, ir kudas ir stambokas vaikas gali būti sveikas arba sergantis, čia individualiai...

3
  2. 2018.06.29 00:11 (prieš 11 mėn.)

Lijjana parašė:
    Nu visiskai nepritariu jums,per didelis svorio augimas ir gali reiksti ivairias ligas,tad nesnekekit nesamoniu jog mazas svorio augimas reiskia kazkokias ligas😊cia …

Žiūrint kada tas svoris auga ir kuo vaikas maitinamas. Aš žindžiau ir mums pirmus 5 mėn svoris nerealiai augo - po 1,2-2kg kas mėnesį. Tai ieškojome ligų, bet visi gydytojai sakė, kad dėl per didelio svorio iki 2 m nereikua sukti galvos, endokrinologė sakė, kad dėl diabeto reikėtų sunerimti tik jei vaikas daug valgytų, o būtų per mažo svorio, dietologė sakė ant dietos sodinti nereikia, nes valgo mp.

3. 2018.06.29 00:13 (prieš 11 mėn.)

StebukloMama parašė:
    Va mano mažytė liepos 7d bus 3 metai, 108cm ir 20kg, tad visi vaikai skirtingi, maniškė putli, bet sveika ir normali mergytė, visi vaikai skirtingi, ir kudas ir sta…

Kokia graži foto tikras menas

1
  4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.06.29 00:17 (prieš 11 mėn.)

LaMona parašė:
    Kokia graži foto tikras menas

Ačiū 😊🤗

5. Saulytė 6 m. 3 mėn.

2018.06.29 09:46 (prieš 11 mėn.)

Mėlynakė_ parašė:
    Jau apie tą lieknuma tai žinote nepabijosiu pasakyti kad nusišnekėjote. Pati turiu itin smulkų sunu. Sveikas vaikas. Taigi ir genetika daro savo. Gi suaugę irgi esa…

Na jau, na jau Ne apie lieknumą aš kalbėjau.
    Aš tik atsakiau mamytei, kuri pergyveno, kad jos dar 2 metų neturintis vaikas nuo kūdkystės priauga "per daug" svorio. Didesnis svoris greičiausiai reiškia, kad vaikas "į ūgį' augs greičiau nei bendraamžiai (ūgio šuoliai bus anksčiau) ir tą neva per didelį svorį "suvalgys" rimtesnis ūgio šuolis. Rašiau, kad tokiame amžiuje tie, kurie turi rimtų sveikatos problemų, paprastai sveria per mažai. Šios frazės nereikia išimti iš konteksto ir suprasti kaip pasakymą, kad visi mažai sveriantys vaikai turi sveikatos problemų (aš taip tikrai nerašiau), be to, diskusija vyko apie kūdikystę, o ne apie 3-5-10 metų vaikus
    Taigi prašyčiau nebesipiktinti iš konteksto išimtu sakiniu

3
  6. 2018.07.05 11:40 (prieš 11 mėn.)

StebukloMama parašė:
    Mes 18 mėnesių buvo 87cm ir 13kg, gimėm 46cm ir 3160g, 2,5 metukų buvo 105cm ir 18kg db jau virš 20kg esam o ūgis apie 108cm liepą būs 3 metukai.. Esu sąlyginiai au…

skaitineju,skaitineju ,bet tai daug vaikai sveria 3metuku 20kg,nu manau tikrai labai daug

1
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.07.05 11:42 (prieš 11 mėn.)

AMTE parašė:
    skaitineju,skaitineju ,bet tai daug vaikai sveria 3metuku 20kg,nu manau tikrai labai daug

Nesvarbu man kiek ji sveria, kuno sudėjimas normalus, ūgis didelis, sveria normaliai, o kas svarbiausia labai sveikas vaikas, apskrytai retai serga.

3
  8. 2018.07.05 13:45 (prieš 11 mėn.)

maniskiui augimo suolis trenke tai 8,85 kg +350g. cia jau yra wow mum!!! svente namuose!

1
  9. 2018.08.02 13:56 (prieš 10 mėn.)

AMTE parašė:

Sūnus 3 metų 19 kg,o ūgis 105. Bendraamžius lenkia pusę galvos ūgiu, o atrodo labai normalus, tvirtas, protingas, sveikas berniukas. Tas svoris mažai ką pasako, reikia ir ūgį žiūrėt.

10. 2018.08.04 08:56 (prieš 10 mėn.)

Jei vaikas jaucias gerai, tai nelabai svarbu koks ten jo svoris. Mano sunui 3metukai kita rugpjucio 10, ugis musu 105 sveriam 16kg. Nemanau kad jis atrodo apkunus ar sis svoris jam trukdytu. Svarbu kad vaikas yra sveikas ir jauciasi gerai.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras