Komentuoti
  1. 2019.04.20 15:07 (prieš 4 sav.)

23456789 parašė:
    As vartoju utrogestan 3k i maksti
    Aspirin 1k

Na, bet ko tik nepadarysime, kad sulauktume savo išsvajotų mažylių 🥰
    Man tai visi geriami..Iki stimuliacijos labai bijojau adatų, net lengvą paniką apturėjusi buvau, bet.. Paskutiniai leidimaisi jau buvo labai lengvi

1
  2. 5 m. 2 mėn.

2019.04.20 15:13 (prieš 4 sav.)

Augele parašė:
    Na, bet ko tik nepadarysime, kad sulauktume savo išsvajotų mažylių 🥰
    Man tai visi geriami..Iki stimuliacijos labai bijojau adatų, net lengvą paniką apt…

Tikrai taip. Viskas del svajones
    Stimuliantai leidziami man visai nebaisus, bet sitie labai nepatinka...Daug merginu taip pat minejo apie melynes ir guzelius nuo fraxiparino.
    Bet viskas del stebuklelio

3. 2019.04.20 15:18 (prieš 4 sav.)

23456789 parašė:
    Stimuliantai leidziami man visai nebaisus, bet sitie labai nepatinka...Daug mergin…

O kiek laiko reiks leisti? Nes man tokio pobūdžio geriamos tabletės, tai labai ilgai reikės gerti..

4. 5 m. 2 mėn.

2019.04.20 15:29 (prieš 4 sav.)

Augele parašė:
    O kiek laiko reiks leisti? Nes man tokio pobūdžio geriamos tabletės, tai labai ilgai reikės gerti..

Iki hcg tyrimo. Jei pavyks, tikriausiai reiks dar testi, jei ne, nutraukti.👀

5. 2019.04.20 15:57 (prieš 4 sav.)

Augele parašė:
    O tikrai, lauksim visos drauge 🙏 Visos tokio “šviežios” Super, bus smagiau Ir drąsiau

Sveikos,
    As noriu laukt su Jumis 👏👏👏 man sian isodino, jauciuosi labai gerai 😂 kazkaip nzn, tik pamirsau paklaust kokio stovio man isodino, bet man sodino naturaliam cikle 3 saldytus. Genetike tik pasake, kad jie geros kokybes, bet nzn ka tai reiskia- ar labai gerai, ar iprasti. Kaip supratau is G tai 4-os dienos tie embrionukai. Tik keista man kad tiek daug sodina iskart. Kai planavo man sodint sviezius- tai turejo sodint 1 ir po keliu dienu jei uzaugtu dar 1, bet del tos hiper atsaukem. O dabar 3 iskart, tai jauciu del sumazejusios tikimybes?

6. 2019.04.20 16:14 (prieš 4 sav.)

SelfConfident parašė:
    Sveikos,
    As noriu laukt su Jumis 👏👏👏 man sian isodino, jauciuosi labai gerai 😂 kazkaip nzn,…

Lauliam drauge! 😎💃🏻
    O dėl Jūsų situacijos, man kažką sunku komentuoti, nes man pirmas IVF, tai pati mažai dar žinau, o ir darėm ne LT, tai ir kalbos barjeras neleido išsiaiškinti visko iki galo Bet tikiu, kad kiekvienas gydytojas dirbantis šioje srityje išmano ką daro ir linki mūms kuo geriausio Nes man paklausis irgi, kokios kokybės įsodino, atsakė, kad pačios geriausios Nu ir ok Tikiuosi, kad ta pati geriausia kokybė duos ir pačius geriausius rezultatus, ko ir Jums linkiu!
    Tik dar pastebėjimas, kad mes planavom PGS daryti, bet paskutinę minutę apsigalvojom, tai gydytoja sakė, kad dedam šviežius, tai tikriausiai, gal atšildyti jie, ar kaip čia pavadinti, mažiau tikimybės ir turi, tai dėl to daugiau ir sodina Na, bet čia visur tos tikimybės

7. 2019.04.20 16:31 (prieš 4 sav.)

Augele parašė:
    Lauliam drauge! 😎💃🏻
    O dėl Jūsų situacijos, man kažką sunku komentuoti, nes man pirmas IVF, tai pati ma…

Kas yra tas PGS? As tai isvis žalia, nieko čia nesigaudau...

8. 2019.04.20 16:47 (prieš 4 sav.)

SelfConfident parašė:
    Kas yra tas PGS? As tai isvis žalia, nieko čia nesigaudau...

Tai aš irgi nesijauskit vieniša Dėl to ir skaitinėju forumus, kad susirinkti bent kokią info, kas ir kaip
    PGS, tai tyrimas, kada tyria, ar visos chromosomos išsidėsčiusios taisyklingai Iš embrionų ima biobsija ir žiūri Bet tai trunka dvi savaites.. Nors rizikos mes turim, bet surizikavom nedaryti

9. 2019.04.20 20:20 (prieš 4 sav.)

Augele parašė:
    Laba ;)
    Man šiandien 3dpi(trečiadienį įsodino). Tai irgi ieškojau info, apie pojūčius po į…

Po isodinimo gali ir pamausti strenas, sunku slapintis ir prisedant buna toks nepatogus jausmas, gali pilvo srityje pamausti, papusti. Taciau jei pilvas issipucia per daug ir baisiai skauda ar pradedat kraujuot tada reiktu kreiptis i priimamaji. Siaip mano istruktaze buvo irasyta net ok paiiimt ipurofeno jei labai skauda. Geriausia ramiai prabut kelias dienas, o geriausia ramiai prabut iki kraujo tyrimo.

10. 2019.04.20 20:27 (prieš 4 sav.)

23456789 parašė:
    Stimuliantai leidziami man visai nebaisus, bet sitie labai nepatinka...Daug mergin…

Galiu paguost jei sulauksit teigiamo nt ar hcg rezultato teks fraksiparina leistis iki kokios 12 savaites :)) as jau ratu badausi 12 savaiciu. Tai kaip laikrodukas ant pilvo savaites galiu skaiciuot is melyniu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras