2015.11.21 05:14 (prieš 10 m.)
na man tik snd taip diena pakilo tepmeratura, va dabar nakty kazkaip ramiau po vaistu.. nieko as negavau, nes nuejau tik tada kai itariau kad laukiuosi tai daktarai siunte i gp, gp gavau po keliu dienu vieta, jie siunte mane i early pregnancy, tai ten sake po savaites ateit ir gausiu midwife, bet tos savaites begy ir ivyko viskas... tai atejus gavau tik skana, ir viskas tuo uzsibaige, pasake kad meluoju, nes nieko nera.. dar as jiems sakiau kad as zinau jogivyko persileidimas, niekas manes neklause. issiunte namo ir uzsibaige viskas. labai kazko man tai nenuskilo.. nezinau jau ka daryt, dabar niekas neiko nematys.. na jai neprasides menesines tai eisiu pas daktarus vel,,