keturiolikta parašė:
Labas,
įsivaizduoju, kaip pergyveni dabar, kad tik viskas būtų gerai.
Mano pirmas nėštumas buvo nesivystantis, o antras prasidėjo irgi su šiokiu tokiu pakraujavimu, patepliojimu, kai nuėjau pas gydytoją, sakė, kad viskas čia normalu, juk nėštumo pradžioje, menamų mmm metu gali pateplioti, bet aš irgi jaučiau skausmukus, todėl nenurimau ir pasiskambinusi savo gydytojai (prieš tai buvau pas kitą), nuėjau pas ją, sakė, kad gimda spazmuoja ir išrašė magnio pagerti, tai gėriau kelias savaites ir viskas susitvarkė. Tiesa, man nebuvo gripo ar kažko panašaus tuo metu, todėl nežinau ar aš čia kažkiek Tau padėjau, bet siūlau apsilankyti gal pas kitą gydytoją ir didelės Tau sėkmės!
aciu labai
o tau laimingos pabaigos ir auginti sveika vaikuti



Bet aciu Dievui, dabar turim taip issvajota vaikeli






